O TYM SIĘ MÓWI

Te zdjęcia gwiazd topless rozpalają zmysły ich fanów i budzą kontrowersje!

Epatowanie nagością czy artyzm?

Olga Figaszewska 16 listopada 2018 18:54

Niektórzy zarzucają im epatowanie nagością i wulgarność. One nie mają jednak problemów z przełamywaniem tabu. Gwiazdy coraz częściej zamieszczają na swoich kanałach social media zdjęcia pełne nagości, seksapilu i emocji. Odkrywają przed nam swój intymny świat. Dlaczego się na to decydują?

Dlaczego gwiazdy pokazują zdjęcia topless na Instagramie?

Jedni nie epatują swoim życiem prywatnym, inni z kolei wręcz przeciwnie, chętnie dodają fotografie, na których eksponują swoje nagie ciało. Seksowne zdjęcia gwiazd cieszą się wielką popularnością w sieci. Tylko nieliczni decydują się na przekraczanie pewnej granicy prywatności, publikując swoje odważne, półnagie fotografie. Do ich grona z pewnością możemy zaliczyć Anję Rubik, Joannę Krupę czy Maję Sablewską.

 Oczywiście znajdzie się grupa osób, dla których takie zachowanie będzie dość kontrowersyjne. Natomiast sytuacja  wygląda zupełnie inaczej z punktu widzenia modelek, dla których nagość jest czymś zupełnie naturalnym, nie jest tematem tabu, a one same nie widzą w tym bezpruderyjnego traktowania intymności czy wizji kobiecego ciała. Wyzbywają się wstydu. Dla Anji Rubik „ciało jest czymś pierwotnym, a nagość jedyną sytuacją, kiedy naprawdę jesteśmy sobą”. Ubrania stwarzają jedynie barierę, która służy nam po to by inni widzieli nas w taki sposób, jakimi każdy z nas chciałby być. Z kolei Maja Sablewska od dłuższego czasu umieszcza na swoim Instagramie artystyczne zdjęcia pełne erotyzmu. Ostatnie gwiazda opatrzyła je wymownym podpisem: WOLNOŚĆ! 

Zebraliśmy dla Was najbardziej odważne zdjęcia topless polskich gwiazd! Zobacz je w naszej galerii! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.