reprezentacja Polski w piłce nożnej
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
POŻEGNANIE

Polska reprezentacja zagra dziś pogrążona w żałobie... Zmarł ich kolega z boiska

Nie żyje Marcin Wąs

Monika Katarzyna Krupska 11 września 2018 18:43
reprezentacja Polski w piłce nożnej
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Już za kilka godzin Biało-Czerwoni wyjdą na murawę, aby zmierzyć się w meczu towarzyskim z Irlandią. Niestety nie będzie to dla kadrowiczów łatwy mecz, ponieważ rano piłkarze dowiedzieli się o śmierci swojego kolegi z boiska. W wieku 36 lat w wypadku zginął Marcin Wąs. Czy reprezentacja uczci go minutą ciszy?

Nie żyje Marcin Wąs 

36-latek na co dzień był zawodnikiem klubu Targowianka. Wcześniej grał w barwach klubów BKS Bochnia, Karpaty Siepraw i Sokół Kocmyrzów. Był wychowankiem Garbarni Kraków. Zawodowo pracował jako żołnierz. 

Piłkarz zginął we wtorek rano w wypadku w Krakowie. Marcin Wąs jechał motocyklem. Zderzył się z fiatem seicento, który prowadziła starsza kobieta. Prawdopodobnie nie zauważyła motocyklisty. 

„Według wstępnych ustaleń motocyklista poruszał się lewym pasem, w pewnym momencie zmienił pas na środkowy umożliwiając tym samym kierującej fiatem seicento zawrócenie i wjazd na lewy pas. Po wykonaniu tego manewru kierująca zmieniła jednak pas na środkowy doprowadzając do zderzenia z motocyklem”, poinformował Janusz Hnatko, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Marcin Wąs zginął na miejscu. To będzie bardzo smutny mecz dla polskiej reprezentacji.  

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na  Facebooku>>oraz  Instaramie>>

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.