Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska dodała intymne zdjęcie z córeczką. Ma ważne przesłanie!

Takiej fotografii na profilu trenerki jeszcze nie widzieliśmy

Gabriela Czernecka 6 sierpnia 2020 18:41
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie niezwykle intymne zdjęcie. W swoich social mediach trenerka często zachęca do aktywnego trybu życia i nie unika poruszania w swoich wpisach trudnych tematów. Tym razem nie mogło być inaczej…

Anna Lewandowska karmi piersią

Anna Lewandowska należy do grona gwiazd, które w tym roku doczekały się potomstwa. W maju na świat przyszła druga córka trenerki i Roberta Lewandowskiego, Laura. Choć para zadbała o prywatność swoich córeczek, to często możemy podziwiać ich fotografie na Instagramie małżeństwa. W jednym z ostatnich postów Ania Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym pokazała, że nie wstydzi się pokazywać fotografii bez retuszu - otwarcie pokazała, że podobnie jak wiele ma cellulit. Teraz dodała intymną fotografie i pokazała, jak karmi najmłodszą córeczkę.  „Większość mam każdego dnia spotyka wiele wyzwań 🤗. Zgodzicie się ze mną? Wiele obowiązków, praca, dzieci, trening... Jednym z nich jest karmienie piersią💞, w różnych porach i w najprzeróżniejszych miejscach. O ile oczywiście możemy karmić piersią i kiedy nie ma przeciwwskazań”, podpisała zdjęcie. 

Fotografie nie jest jednak przypadkowa. W ten sposób Ania Lewandowska chciała zwrócić uwagę na trwający właśnie Światowy Tydzień Karmienia Piersią. Dlatego też pod fotografią przytoczyła opinie organizacji zajmujących się zdrowiem: „Karmienie piersią (lub mlekiem odciąganym) to przede wszystkim zdrowie dla naszych dzieci i jeśli tylko możemy, to ofiarujmy je naszym dzieciom. Mleko mamy zapewnia ZDROWY ROZWÓJ, mniej chorób w dzieciństwie i w życiu dorosłym (na przykład zmniejszenie ryzyka otyłości). Ale to również BONUS dla MAMY – często szybszy powrót do formy”, czytamy pod zdjęciem trenerki.

Pod postem obserwujące Anię Lewandowską na Instagramie mamy podzieliły się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Wśród nich jest choćby m.in. Monika Pyrek. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcie żony Roberta Lewandowskiego.  

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.