O TYM JEST GŁOŚNO

Ewa Minge opublikowała w sieci swoje półnagie zdjęcia... Figura jak marzenie!

Część fanów jest jednak oburzona

Rafał Kowalski 13 listopada 2018 19:30

W zeszłym roku Ewa Minge skończyła 50 lat, a mimo to niejedna 30-latka może projektantce pozazdrościć sylwetki. Skąd to wiemy? Gwiazda kilka dni temu wybrała się do prywatnego sanatorium w Polanicy-Zdrój, co relacjonowała na swoim Instagramie. Na kilku zdjęciach Ewa Minge odważyła pozować się w samym bikini… Przy okazji zdradziła sekret swojego wyglądu.

Jaką dietę stosuje Ewa Minge?

Projektantka napisała swoim wielbicielkom, że przez brak czasu ani nie ćwiczy, ani przesadnie nie dba o odżywianie. Sekretem jej figury jest za to… chwila przyjemności! „Często pytacie mnie o figurę, co i jak robię.... Nie jest to ideał moich marzeń i możliwości, bo zwyczajnie nie mam czasu ostatnio na nic. Żadnych ćwiczeń chwilowo co odczuwam i widzę ,ale w miarę możliwości regularne masaże, kąpiele detoksacyjne, nawilżanie, dostępne maszyny gdzie można leżeć i....pracować. Doskonale ludzkie ręce są najlepsze”, zaczęła projektantka.

„Ważna jest dieta, której nie stosuje a obiecuje, że zacznę. Inie chodzi o odchudzanie a opuchliznę, suchość skóry, wigor itp. Ruszać też się zacznę, ale póki co wspaniale zajmuje się mną najlepszy zespół na świecie i mam swoje święto w Polanicy-Zdrój”, zakończyła Ewa Minge.

W komentarzach część pań skomplementowała figurę projektantki, a część skrytykowała Ewę Mingę za opublikowanie półnagich zdjęć. Naszym jednak zdaniem, jeśli jest się czym pochwalić to nie ma w tym nic złego! Pani Ewie życzymy dużo spokoju ducha. Zgadzacie się z naszym zdaniem?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.