Robert Lewandowski z córką
Fot. Instagram @_rl9
Z ŻYCIA GWIAZD

Klara Lewandowska będzie miała nowy pokoik! Zobacz, jakie zmiany szykuje jej mama…

Podoba Ci się?

Rafał Kowalski 21 lutego 2019 12:30
Robert Lewandowski z córką
Fot. Instagram @_rl9

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak mieszkają Anna, Robert i Klara Lewandowscy, to mamy dobrą wiadomość. Na Instagramie trenerki pojawiły się dwa zdjęcia pokazujące trochę prywatnej przestrzeni sławnej rodziny. Konkretnie mowa o pokoiku Klary, który zrobił na nas ogromne wrażenie. Sami chcielibyśmy mieć tak uroczą tapetę!

Jak mieszkają Lewandowscy? Pokój Klary

Okazuje się, że w domu Roberta i Anny Lewandowskich trwa mały remont. Zmiany wymaga pokój Klary, która w maju skończy już dwa lata, i jej potrzeby są trochę inne niż mniejszego dziecka. W związku z tym mama dziewczynki wybrała się na zakupy. „Nowe zabaweczki. Zaczynam powoli zmieniać pokoik mojej córeczki”, napisała Anna Lewandowska na swoim Instagramie i pokazała jedną fotografię przedstawiającą układankę i pluszaki.

Z kolei na drugim zdjęciu widać o wiele więcej. Wywnioskować można, że pokój Klary utrzymany jest w jasnych, pastelowych kolorach. Białe zasłony, beżowa podłoga i tapeta w zwierzątka o zbliżonej do reszty pokoju barwie wprowadzają do wnętrza duża spokoju.

Łatwo też zauważyć, że dla Anny i Roberta Lewandowskich bardzo ważna jest edukacja Klary od najmłodszych lat. Mimo wielu zabawek, trudno szukać tu przedmiotów, które nie rozwijałyby umiejętności dziecka. Trenerka dodała też w komentarzach, że stara się, aby córka obcowała z literaturą dla dzieci. „Książeczki to podstawa. My mamy mnóstwo. Właśnie na lotnisku kupiłam kolejną”, zdradziła Anna Lewandowska.

A jak Wam podoba się przestrzeń, w której na co dzień śpi, bawi się i rozwija Klara Lewandowska? Zobaczcie zdjęcia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Klara Lewandowska, pokój
Fot. Instagram

Anna Lewandowska, urodziny Anny Lewandowskiej, Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.