Przyczyny śmierci syna Leszka Millera. Partnerka Katarzyna o śmierci Leszka Millera Juniora
Fot. East News
WSPOMNIENIE

Podano datę i miejsce pogrzebu syna Leszka Millera

„Chcę pochować syna w spokoju”, mówi były premier

Konrad Szczęsny 30 sierpnia 2018 12:58
Przyczyny śmierci syna Leszka Millera. Partnerka Katarzyna o śmierci Leszka Millera Juniora
Fot. East News

Jedyny syn byłego premiera Leszka Millera popełnił samobójstwo w poniedziałek. 48-latek powiesił się w jednym z pokoi w domu, który zajmował. Jego ciało odnalazła partnerka. Teraz ujawniono szczegóły pogrzebu Leszka Millera Juniora. 

Pogrzeb syna Leszka Millera: szczegóły

„Chcę pochować syna w spokoju”, wyznał w rozmowie z Super Expressem były premier. Już wiadomo, że uroczystości żałobne z udziałem najbliższych zmarłego w poniedziałek 48-latka odbędą się w sobotę 1 września przed południem w Żyrardowie, rodzinnej miejscowości Państwa Millerów. Informację tę podał dziennik Fakt.

Przyczyny śmierci Leszka Millera Juniora

W środę 29 sierpnia kulisy śmierci Leszka Millera Juniora ujawniła jego narzeczona, Katarzyna S.

Ja go znalazłam. I to było najgorsze, co mnie w życiu spotkało. Zastać tak osobę, którą się kocha. To było koło 11-12 w południe”, wyznała z Wirtualną Polską partnerka zmarłego.

„Był najukochańszą osobą w moim życiu. Był ciepłym człowiekiem i bardzo mądrym. Miał wrażliwy i delikatny charakter, mimo szaty twardziela przybranej na zewnątrz”, zwierzyła się ze łzami w oczach Katarzyna S.  

Aleksandra Miller z mężem i synem
Fot. Marek Szymański/Forum

Leszek Miller z synem Leszkiem Jr; nie żyje syn Leszka Millera
Fot. WITOLD ROZBICKI/REPORTER/EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.