Przyczyny śmierci syna Leszka Millera. Partnerka Katarzyna o śmierci Leszka Millera Juniora
Fot. East News
WSPOMNIENIE

Podano datę i miejsce pogrzebu syna Leszka Millera

„Chcę pochować syna w spokoju”, mówi były premier

Konrad Szczęsny 30 sierpnia 2018 12:58
Przyczyny śmierci syna Leszka Millera. Partnerka Katarzyna o śmierci Leszka Millera Juniora
Fot. East News

Jedyny syn byłego premiera Leszka Millera popełnił samobójstwo w poniedziałek. 48-latek powiesił się w jednym z pokoi w domu, który zajmował. Jego ciało odnalazła partnerka. Teraz ujawniono szczegóły pogrzebu Leszka Millera Juniora. 

Pogrzeb syna Leszka Millera: szczegóły

„Chcę pochować syna w spokoju”, wyznał w rozmowie z Super Expressem były premier. Już wiadomo, że uroczystości żałobne z udziałem najbliższych zmarłego w poniedziałek 48-latka odbędą się w sobotę 1 września przed południem w Żyrardowie, rodzinnej miejscowości Państwa Millerów. Informację tę podał dziennik Fakt.

Przyczyny śmierci Leszka Millera Juniora

W środę 29 sierpnia kulisy śmierci Leszka Millera Juniora ujawniła jego narzeczona, Katarzyna S.

Ja go znalazłam. I to było najgorsze, co mnie w życiu spotkało. Zastać tak osobę, którą się kocha. To było koło 11-12 w południe”, wyznała z Wirtualną Polską partnerka zmarłego.

„Był najukochańszą osobą w moim życiu. Był ciepłym człowiekiem i bardzo mądrym. Miał wrażliwy i delikatny charakter, mimo szaty twardziela przybranej na zewnątrz”, zwierzyła się ze łzami w oczach Katarzyna S.  

Aleksandra Miller z mężem i synem
Fot. Marek Szymański/Forum

Leszek Miller z synem Leszkiem Jr; nie żyje syn Leszka Millera
Fot. WITOLD ROZBICKI/REPORTER/EAST NEWS

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.