Natalia Madejczyk nie żyje
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News
Pożegnanie

Pogrzeb Natalii Madejczyk. Bliscy tancerki zwrócili się z prośbą do żałobników

„Pragnęłaby, abyśmy pożegnali ją w radosnych kolorach”

Olga Figaszewska 12 lipca 2022 10:10
Natalia Madejczyk nie żyje
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Pod koniec czerwca dotarła do nas bardzo smutna informacja o śmierci Natalii Madejczyk. Uczestniczka pierwszej edycji show You Can Dance miała zaledwie 36 lat. Tancerka zmarła w wyniku obrażeń po wypadku. Rodzina podała datę pogrzebu Natalii Madejczyk. Bliscy zwrócili się do żałobników. Mają jedną prośbę.

Ostatnie pożegnanie Natalii Madejczyk

Natalia Madejczyk odeszła 21 czerwca. Zmarła na skutek obrażeń wywołanych przez ogień. Tancerka trafiła do szpitala w krytycznym stanie z rozległymi poparzeniami.  „Wyjechała na długi weekend ze znajomymi, poza województwo. Stała przy kuchence i nagle zajęła się ogniem. Wybiegła z kuchni, prawdopodobnie zajął się też pokój”, podawał Super Express.

Trudno pogodzić się z jej śmiercią…  Rodzina opublikowała informację o ceremonii pożegnalnej Natalii Madejczyk.

Zobacz też: Ostatnie chwile Natalii Madejczyk. Znane są nowe okoliczności śmierci tancerki

Maciej Florek, Natalia Madejczyk, Kinga Rusin, You Can Dance, 2007 rok
Fot. Baranowski/AKPA

Maciej Florek, Natalia Madejczyk, Kinga Rusin, You Can Dance, 2007 rok

Kiedy odbędzie się pogrzeb Natalii Madejczyk?

Pogrzeb tancerki odbędzie się 15 lipca o godzinie 14.00 na Starym Cmentarzu pw. św. Józefa przy ul. Ogrodowej 39 w Łodzi.

„Droga rodzino, przyjaciele, znajomi, będziemy zaszczyceni, jeśli zechcecie nam towarzyszyć w ostatniej ziemskiej drodze Natalii. Ceremonia odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 15 lipca 2022 r. o godz. 14:00 na Starym Cmentarzu pw. św. Józefa przy ul. Ogrodowej 39 w Łodzi. Zgodnie z wolą Natalii, prosimy o nieprzywdziewanie czerni. Z rozmów na tematy egzystencjonalne wiemy, że pragnęłaby, abyśmy pożegnali ją w radosnych kolorach lub kwiatach”, napisano.

Najbliżsi Natalii Madejczyk  zwrócili się do żałobników z prośbą, która dotyczy kwiatów.

„Także w imieniu Natalii, prosimy o nieprzynoszenie wieńców i wiązanek, zwłaszcza sztucznych. Jeśli macie ochotę przyozdobić miejsce pochówku, prosimy o kwiaty polne lub ogrodowe, a środki, które zamierzaliście wydać na wieńce, wrzućcie, prosimy, do puszek osób kwestujących przed kaplicą. Pieniądze zasilą renowację i odnowę zabytków na Starym Cmentarzu – kto wie, ile jeszcze pięknych Dusz pozostawiło swe ciała w tym miejscu”, dodano.

Sprawdź też: Natalia Madejczyk z You Can Dance nie żyje. W mieszkaniu tancerki wybuchł pożar 

Michał Piróg żegna Natalię Madejczyk

Natalia Madejczyk, Mateusz Sobecko, Brian Poniatowski, 2016 rok
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Natalia Madejczyk, Mateusz Sobecko, Brian Poniatowski, 2016 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…