POŻEGNANIE

Już dziś pogrzeb Kory. Poznajcie szczegóły uroczystości

Artystka zmarła 28 lipca

Gabriela Czernecka 8 sierpnia 2018 10:14
Kora, Olga Jackowska nie żyje
Fot. East News

Pogrzeb Kory już dziś. Artystka spocznie na Cmentarzu Wojskowym przy ulicy Powązkowskiej 43/45 w Warszawie. Z racji tego, że Kora nie przyjęła ostatniego namaszczenia, jej pogrzeb nie będzie miał charakteru religijnego. „Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów”, przyznał po śmierci Kory jej mąż. Poznajcie szczegóły uroczystości.

Pogrzeb Kory: szczegóły uroczystości

„Pożegnanie naszej ukochanej Kory odbędzie się 08.08.2018 r. (środa) o godz. 11 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie”,  podaje na Facebooku mąż wokalistki, Kamil Sipowicz. Przypomnijmy, że Kora od kilku lat walczyła z nowotworem. Zmarła 28 lipca 2018 roku w wieku 67 lat. „Kora przez ostatni miesiąc była w otoczeniu rodziny, przyjaciół oraz wspaniałej opiekunki Magdy Klorek w naszym domu w Bliżowie. Miesiąc temu wzięła ostatnią chemię w Szpitalu Jana Pawła 2 W w Zamościu”, przeczytaliśmy na Facebooku gwiazdy.

Dziś odbędzie się pogrzeb Kory. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 11.00. Jak podaje Super Express, artystka spocznie w kwaterze K Cmentarza Wojskowego - w 14. rzędzie, w grobie nr 7. Jest to lokalizacja położona nieopodal Alei Zasłużonych. 

Wszyscy, którzy nie mogą uczestniczyć osobiście w ceremonii, będą mogli połączyć się z bliskimi artystki poprzez transmisję na żywo w TVN24 oraz Polsat News i „w ten sposób oddać hołd Wielkiej Artystce”, podaje managerka Kory na Facebooku. Bliskim Kory składamy najszczersze kondolencje.  

Kora, Olga Jackowska, VIVA! nr. 2, 2015
Fot. Bartek Wieczorek

Kora i Kamil Sipowicz, VIVA! nr. 15 , 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!