Ewa Żarska, dziennikarka, nie żyje, śmierć
Fot. Facebook @ewazarska
O TYM SIĘ MÓWI

Podano datę i godzinę pogrzebu Ewy Żarskiej. Kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie dziennikarki?

Poznajcie szczegóły.

Gabriela Czernecka 22 kwietnia 2020 08:41
Ewa Żarska, dziennikarka, nie żyje, śmierć
Fot. Facebook @ewazarska

Trudno uwierzyć w śmierć Ewy Żarskiej, znanej dziennikarki śledczej. Przez ostatnie dni Ewa Żarska była aktywna w mediach społecznościowych, zamieszczała zdjęcia i nagrania, związane z wykonywaniem zawodowych obowiązków. Informację o jej śmierci podano w piątek 17 kwietnia. Miała 45 lat. Pierwsze informacje mówiły o samobójstwie dziennikarki Polsatu, ale prokuratura, która wciąż bada sprawę, nie podaje żadnych szczegółów prowadzonego śledztwa. Wciąż nie wiadomo między innymi, czy w tę śmierć  są zamieszane żadne osoby trzecie. Właśnie podano szczegóły dotyczące pogrzebu Ewy Żarskiej.

Pogrzeb Ewy Żarskiej - data i miejsce

Informację o tym, że Ewa Żarska nie żyje podano do wiadomości publicznej w piątek, 17 kwietnia. Była dziennikarka śledcza Polsatu tworzyła materiały do programów Państwo w Państwie i Wydarzenia. W sprawie jej śmierci toczy się śledztwo. „Niestety Ewa Żarska nie żyje. W chwili śmierci była w swoim mieszkaniu. Tam znaleziono ciało”, potwierdził w rozmowie z Gazetą Wyborczą Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi. Sprawą zajmują się śledczy, którzy mają wyjaśnić okoliczności śmierci 45-latki. „Wiele wskazuje na to, że dziennikarka popełniła samobójstwo”, podają. Właśnie pojawiły się szczegóły dotyczące pogrzebu.

„Pogrzeb Ewy Żarskiej odbędzie się 27 kwietnia, w poniedziałek, w Piotrkowie Trybunalskim. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się od mszy w Kaplicy Cmentarnej o 11:30”, podaje Super Express.

Ewa Żarska była pełną życia osobą, która wiele energii poświęcała swojej pracy, sportowi czy zwierzętom. To wszystko było widoczne w jej ostatnich postach zamieszczanych w mediach społecznościowych. Najbliższym i rodzinie Ewy Żarskiej składamy wyrazy współczucia.  

Ewa Żarska, dziennikarka, nie żyje, śmierć
Fot. Facebook @ewazarska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.