Dawid Podsiadło, VIVA!, listopad 2015, 23/2015
Fot. Łukasz Ziętek
O TYM SIĘ MÓWI

Podsiadło, Brodka, Umer, Materna zachęcają do udziału w wyborach prezydenckich

„Istnieją miliony powodów, aby zagłosować”

Ksenia Krasko 25 czerwca 2020 08:25
Dawid Podsiadło, VIVA!, listopad 2015, 23/2015
Fot. Łukasz Ziętek

Zbliżają się wybory. Zawsze przy tej okazji zachęcam Was do wzięcia aktywnego udziału, ale choćbym chciał, nikogo do głosowania nie zmuszę. Tym razem postanowiłem że po prostu powiem Wam jaki ja mam powód głosować. Może Wy znajdziecie swój”, przekonuje Dawid Podsiadło, zachęcając do oddania głosu w wyborach prezydenckich, które odbędą się w niedzielę.

Gwiazdy zachęcają do wzięcia udziału w wyborach 2020

Do akcji #milionypowodów dołączyli m.in. Monika Brodka, Krzysztof Zalewski, Sokół, Janusz Gajos, Andrej Grabowski, Borys Szyc, Tomasz Organek, Maffashion, Artur Rojek, Joanna Jędrzejczyk, Bartosz Bielenia, Magda Umer, Piotr Kędzierski, Anja Rubik, Bartłomiej Topa, Agnieszka Woźniak-Starak, Stanisław Tym, Małgosia Bela, Jakub Żulczyk, Marek Kondrat, Margaret, czy Piotr Fronczewski.

„Dużo się mówi o tym, że to bardzo ważne wybory, że każdy głos ma znaczenie i że zdecydować może naprawdę niewielka różnica. Ale jeżeli cały czas się zastanawiasz, czy iść głosować, to pomyśl o tym, czy naprawdę nie masz żadnego powodu, żeby to zrobić? Ja na przykład idę głosować, bo chciałbym żyć w tolerancyjnym kraju”, mówi Dawid Podsiadło na nagraniu, udostępnianym w sieci.

„Bo wiem, że może być lepiej”, „Bo wierzę w Polskę, w której każdy jest równy”, „Lubię wybierać, czuję się wtedy wolny”, „Bo mój głos – jeden głos – może przewazyć szalę”, tłumaczą inni. „Istnieją miliony powodów, aby zagłosować”, kończy Podsiadło.

Wybory już w niedzielę. Jaki jest Twój powód? 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.