Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi nowy program. Pokaże Polkom, jak wygląda jej życie!

Chcesz wystąpić w show? Ruszyły castingi!

Rafał Kowalski 23 lipca 2018 16:01

Małgorzata Rozenek-Majdan jest niekwestionowanie jedną z największych gwiazd TVN. I znów to potwierdza… Okazuje się bowiem, że popularna prezenterka już od jesieni poprowadzi na antenie TVN Style nowy, autorski program Poczuj się jak Małgosia Rozenek. Wiemy, co zrobić, by zostać uczestniczką show!

O czym jest program „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”?

Dziś na stronie telewizji TVN pojawiła się informacja o szczegółach nowego projektu ulubienicy milionów Polek. Okazuje się, że Poczuj się jak Małgosia Rozenek pomoże uczestniczkom zmienić wygląd oraz nastawienie do codziennego życia. W tym celu żona Radosława Majdana pomoże odświeżyć wizerunek wybranych pań oraz pokaże im, jak wygląda jej codzienność. „W nowym programie Małgosia pomoże uczestniczkom osiągnąć zadowolenie ze swojego wyglądu i doda im pewności siebie. Będzie ich powierniczką, koleżanką i mentorką - przeprowadzi je przez metamorfozę dotyczącą nie tylko ich zewnętrznego wizerunku, ale również tę związaną z postrzeganiem siebie w związku czy w pracy. Prowadząca program uchyli także rąbka tajemnicy i zabierze uczestniczki do świata swoich zawodowych i prywatnych spraw”, czytamy na stronie stacji.

A skąd pomysł, by takie show powstało i prowadziła je właśnie prezenterka znana z Projektu Lady czy Iron Majdan? „Małgorzata Rozenek-Majdan jest dla wielu kobiet ikoną stylu. Wiele kobiet chce być taką, jak ona - świetnie wyglądać, radzić sobie w biznesie, mieć udane życie prywatne i zawodowe”, wyjaśnia biuro prasowe Grupy TVN.

„Poczuj się jak Małgosia Rozenek” – jak zgłosić się do programu?

Internetowy casting do nowego show Małgorzaty Rozenek-Majdan ruszył właśnie dziś. By u boku gwiazdy zmienić swój wizerunek wystarczy wejść na stronę TVN Style, odnaleźć odpowiednią zakładkę i uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Należy w nim napisać kilka słów o sobie i swoich bliskich oraz wyjaśnić, skąd pomysł na udział w programie. Ponadto producenci oczekują przesłania zdjęć twarzy i sylwetki oraz filmiku z autoprezentacją.

Czy show okaże się hitem? Sprawdzimy już za kilka tygodni. Nie możemy doczekać się pierwszego odcinka!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?