Chcesz wystąpić w show? Ruszyły castingi!

Rafał Kowalski 23 lipca 2018 16:01

Małgorzata Rozenek-Majdan jest niekwestionowanie jedną z największych gwiazd TVN. I znów to potwierdza… Okazuje się bowiem, że popularna prezenterka już od jesieni poprowadzi na antenie TVN Style nowy, autorski program Poczuj się jak Małgosia Rozenek. Wiemy, co zrobić, by zostać uczestniczką show!

O czym jest program „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”?

Dziś na stronie telewizji TVN pojawiła się informacja o szczegółach nowego projektu ulubienicy milionów Polek. Okazuje się, że Poczuj się jak Małgosia Rozenek pomoże uczestniczkom zmienić wygląd oraz nastawienie do codziennego życia. W tym celu żona Radosława Majdana pomoże odświeżyć wizerunek wybranych pań oraz pokaże im, jak wygląda jej codzienność. „W nowym programie Małgosia pomoże uczestniczkom osiągnąć zadowolenie ze swojego wyglądu i doda im pewności siebie. Będzie ich powierniczką, koleżanką i mentorką - przeprowadzi je przez metamorfozę dotyczącą nie tylko ich zewnętrznego wizerunku, ale również tę związaną z postrzeganiem siebie w związku czy w pracy. Prowadząca program uchyli także rąbka tajemnicy i zabierze uczestniczki do świata swoich zawodowych i prywatnych spraw”, czytamy na stronie stacji.

A skąd pomysł, by takie show powstało i prowadziła je właśnie prezenterka znana z Projektu Lady czy Iron Majdan? „Małgorzata Rozenek-Majdan jest dla wielu kobiet ikoną stylu. Wiele kobiet chce być taką, jak ona - świetnie wyglądać, radzić sobie w biznesie, mieć udane życie prywatne i zawodowe”, wyjaśnia biuro prasowe Grupy TVN.

„Poczuj się jak Małgosia Rozenek” – jak zgłosić się do programu?

Internetowy casting do nowego show Małgorzaty Rozenek-Majdan ruszył właśnie dziś. By u boku gwiazdy zmienić swój wizerunek wystarczy wejść na stronę TVN Style, odnaleźć odpowiednią zakładkę i uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Należy w nim napisać kilka słów o sobie i swoich bliskich oraz wyjaśnić, skąd pomysł na udział w programie. Ponadto producenci oczekują przesłania zdjęć twarzy i sylwetki oraz filmiku z autoprezentacją.

Czy show okaże się hitem? Sprawdzimy już za kilka tygodni. Nie możemy doczekać się pierwszego odcinka!  

1/6
Małgorzata Rozenek-Majdan na pokazie biżuterii ZoZo Design
Copyright @materiały prasowe
1/6

Gosia Rozenek-Majdan pokaże Polkom, jak wygląda jej życie!

2/6
Małgorzata Rozenek-Majdan w oryginalnej stylizacji
Copyright @Instagram @m_rozenek
2/6

A przy okazji doda kobietom pewności siebie

3/6
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Copyright @Marta Wojtal
3/6

To wszystko w nowym programie „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”

4/6
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Copyright @Marta Wojtal
4/6

Nowy program ruszy na jesieni

5/6
Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @East News
5/6

Kolejny sukces Rozenek-Majdan!

6/6
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Jak mieszkają gwiazdy?
Copyright @Instagram/@m_rozenek
6/6

Trwa casting do „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?