Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi nowy program. Pokaże Polkom, jak wygląda jej życie!

Chcesz wystąpić w show? Ruszyły castingi!

Rafał Kowalski 23 lipca 2018 16:01

Małgorzata Rozenek-Majdan jest niekwestionowanie jedną z największych gwiazd TVN. I znów to potwierdza… Okazuje się bowiem, że popularna prezenterka już od jesieni poprowadzi na antenie TVN Style nowy, autorski program Poczuj się jak Małgosia Rozenek. Wiemy, co zrobić, by zostać uczestniczką show!

O czym jest program „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”?

Dziś na stronie telewizji TVN pojawiła się informacja o szczegółach nowego projektu ulubienicy milionów Polek. Okazuje się, że Poczuj się jak Małgosia Rozenek pomoże uczestniczkom zmienić wygląd oraz nastawienie do codziennego życia. W tym celu żona Radosława Majdana pomoże odświeżyć wizerunek wybranych pań oraz pokaże im, jak wygląda jej codzienność. „W nowym programie Małgosia pomoże uczestniczkom osiągnąć zadowolenie ze swojego wyglądu i doda im pewności siebie. Będzie ich powierniczką, koleżanką i mentorką - przeprowadzi je przez metamorfozę dotyczącą nie tylko ich zewnętrznego wizerunku, ale również tę związaną z postrzeganiem siebie w związku czy w pracy. Prowadząca program uchyli także rąbka tajemnicy i zabierze uczestniczki do świata swoich zawodowych i prywatnych spraw”, czytamy na stronie stacji.

A skąd pomysł, by takie show powstało i prowadziła je właśnie prezenterka znana z Projektu Lady czy Iron Majdan? „Małgorzata Rozenek-Majdan jest dla wielu kobiet ikoną stylu. Wiele kobiet chce być taką, jak ona - świetnie wyglądać, radzić sobie w biznesie, mieć udane życie prywatne i zawodowe”, wyjaśnia biuro prasowe Grupy TVN.

„Poczuj się jak Małgosia Rozenek” – jak zgłosić się do programu?

Internetowy casting do nowego show Małgorzaty Rozenek-Majdan ruszył właśnie dziś. By u boku gwiazdy zmienić swój wizerunek wystarczy wejść na stronę TVN Style, odnaleźć odpowiednią zakładkę i uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Należy w nim napisać kilka słów o sobie i swoich bliskich oraz wyjaśnić, skąd pomysł na udział w programie. Ponadto producenci oczekują przesłania zdjęć twarzy i sylwetki oraz filmiku z autoprezentacją.

Czy show okaże się hitem? Sprawdzimy już za kilka tygodni. Nie możemy doczekać się pierwszego odcinka!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.