Polska wegańska torba pierwszym prezentem urodzinowym, jaki otrzymała księżna Meghan!
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Po tym poznamy, że księżna Meghan jest w ciąży!

Specjalistka od rodziny królewskiej nie ma co do tego wątpliwości!

Gabriela Czernecka 18 sierpnia 2018 17:45
Polska wegańska torba pierwszym prezentem urodzinowym, jaki otrzymała księżna Meghan!
Fot. East News

Cały świat z niecierpliwością oczekuje na wiadomość o nowym royal baby w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Zanim jednak do mediów trafi ogłoszenie, że Meghan jest w ciąży, minie jeszcze trochę czasu. Mimo to niektórzy już zastanawiają się, jak można zweryfikować napływające informacje o błogosławionym stanie księżnej, które co rusz się pojawiają. Zaskakującą informację podała właśnie specjalistka od rodziny królewskiej, Myka Meier. 

Po tym poznamy, że Meghan jest w ciąży?

Plotki o tym, że księżna Meghan jest w ciąży pojawiają się od momentu jej ślubu z księciem Harrym. Mówi się, że oczy brytyjskich mediów zwrócone są przede wszystkim ku sylwetce nowej księżnej. Niedawno podawano, że książęca para już spodziewa się dziecka. Później mówiono, że Meghan jest w bliźniaczej ciąży, a niedawno pojawiły się także plotki, że w ciąży jest nie tylko Meghan, ale i księżna Kate, więcej - panie urodzą w tym samym dniu!

Emocje nieco opadły, gdy niedawno podano, że Meghan i Harry z powiększaniem rodziny chcą trochę poczekać. Jak donosił Express, przed księżną masa obowiązków - już pod koniec października wraz z Harrym pojawi się na Invictus Games Sydney 2018. Przed Nowym Rokiem para ma jeszcze odwiedzić Australię, Fidżi, Królestwo Tonga i Nową Zelandię.

Żona księcia Harry'ego nie chce iść w ślady Kate, która podczas każdej swojej ciąży intensywnie podróżowała i pracowała. „Prawdopodobnie chce uniknąć wszystkich skutków ubocznych, które wiążą się z podróżowaniem w czasie ciąży”, podaje Express.

To jednak nie znaczy, że para dziecka mieć nie będzie. Trudno jest jednak zweryfikować te informacje, gdy plotki o ciąży Meghan pojawiają się niemal co tydzień. Jak się okazuje, specjalistka od rodziny królewskiej ma na to sposób. Wyjawia, dzięki czemu możemy poznać, że księżna Meghan jest w ciąży! 

„Rzeczą, która jest naprawdę interesująca, są jej włosy. Nie wiemy, co teraz z nimi robi, ale prawdopodobnie używa keratyny [...] by je wyprostować. Jak tylko zajdzie w ciążę nie będzie mogła już używać tych produktów”, twierdzi Myka Meier. Czy faktycznie Meghan nie zamierza prostować włosów przez dziewięć miesięcy? 

Wiele jest opinii na temat tego rodzaju chemicznych zabiegów podczas ciąży, ale Myka Meier jest niemal pewna, że księżna Sussex zrezygnuje w czasie ciąży z tego rodzaju pielęgnacji. Myślicie, że faktycznie tym zdradzi się przyszła mama? 

Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. East News

Księżna Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?