Sylwester Wilk
Fot. INSTAGRAM Sylwestra Wilka
O TYM JEST GŁOŚNO

Po ostatnim Tańcu z gwiazdami Sylwester Wilk trafił do szpitala! Wiadomo co się stało

Czy sportowiec zatańczy w piątek?

Rafał Kowalski 8 września 2020 20:19
Sylwester Wilk
Fot. INSTAGRAM Sylwestra Wilka

Hania Żudziewicz i Sylwester Wilk do ostatnich chwil w miniony piątek nie wiedzieli czy wystąpią w pierwszym odcinku jesiennej edycji Tańca z gwiazdami. Niepełnosprawny portowiec zmagał się bowiem z niewyobrażalnym bólem w nodze. Przez przetrenowanie proteza gwiazdora nie chciała wejść na swoje miejsce. Ostatecznie na chwilę przed 20:00 pomógł zawodowy protetyk i występ miał miejsce, ale już dzień po nim 28-latek trafił do szpitala.

Sylwester Wilk w szpitalu. Jak się czuje?

W weekend partner taneczny Hanny Żudziewicz poczuł się o wiele gorzej, niż podczas odcinka. „Trafiłem w sobotę do szpitala. Jestem na antybiotyku. Z nogą nieco lepiej, ale jest nadal opuchnięta. Czekam na informacje od lekarzy, co dalej”, poinformował produkcję sportowiec dnia 7 września. Z kolei dziś opuścił klinikę na własne życzenie…

Gwiazdor od razu pojechał na salę prób. „Sylwek zawsze trenuje z całych sił. W jego przypadku on sam nie pozwala sobie na taryfę ulgową. Wymaga od siebie maksymalnie dużo. Bardzo przeżywałam jego stan zdrowia. Jestem szczęśliwa, że czuje się lepiej i dochodzi powoli do zdrowia”, powiedziała producentom jego nauczycielka tańca. Dodała też jednak, że martwi się o nogę Sylwestra. Nie wiadomo, czy wytrzyma ona ciężkie treningi.

Przypomnijmy, że w styczniu 2019 roku doszło do nieszczęśliwego wypadku w wyniku którego Sylwester Wilk musiał mieć amputowaną nogę. Jak wyglądało całe zdarzenie? „Wypadek miał miejsce na Warszawskiej Tamce nad Wisłą w okolicy Centrum Nauki Kopernik. Wracałem z pracy. Oczywiście drogą totalnie naokoło żeby móc nacieszyć się swoim motocyklem. Jadąc Tamką w dół zobaczyłem samochód parkujący równoległe po prawej stronie. Była to trzypasmowa droga jednokierunkowa wiec dla bezpieczeństwa zjechałem na lewy pas oddalając się od potencjalnego zagrożenia. Niestety, gdy byłem już dość blisko samochód odbił nagle w lewo i w ułamku sekundy zmienił pas ustawiając się prostopadle do kierunku jazdy. Nie było gdzie uciekać”, pisał po operacji sportowiec i obiecał, że nigdy nie przestanie walczyć o swoje marzenia. Przed i po wypadkiem były one w głowie 28-latka takie same!

Mamy ogromną nadzieję, że do piątku wszystko będzie dobrze, a Sylwek i Hania znów wywalczą u jurorów wysokie noty. 

Sylwester Wilk, Taniec z gwiazdami
Fot. AKPA

Sylwester Wilk, Taniec z gwiazdami
Fot. AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.