Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra i Michał Żebrowscy wybrali imię dla swojego trzeciego dziecka?!

Jest tradycyjne i piękne

Redakcja VIVA! 18 lipca 2020 14:58
Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Fot. VIPHOTO/East News

Aleksandra i Michał Żebrowscy lada chwila po raz trzeci zostaną rodzicami. Małżeństwo nie może doczekać się już narodzin swojej pociechy. Wspólnie wychowują już 7-leniego Henia i 10-letniego Franciszka. Niedawno żona aktora wyznała, że za moment dołączy do nich kolejny chłopiec! Czy para wybrała już dla niego imię?

Płeć i imię trzeciego dziecka Aleksandry i Michała Żebrowskich

Tydzień temu żona Michała Żebrowskiego zdradziła płeć maleństwa! Ukochana aktora zachęcała wówczas wszystkich do wzięcia udziału w drugiej turze wyborów prezydenckich. Do wpisu dołączyła wymowne hashatgi.

„Rafał czy Andrzej? #itsaboy #idznawybory”, napisała żona aktora.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rafał czy Andrzej? #itsaboy 💙 #idznawybory 💥

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Jakie imię wybiorą dla swojego synka? Jak udało się ustalić Pudelkowi, małżeństwo ma trudny wybór.

„Michał i Ola będą mieć syna. Zrobili kolejne USG, które to potwierdziło. Już wybierają dla malucha imię. Ma być tradycyjne i piękne. Pod uwagę biorą Antoni i Ryszard. To prawda, marzyli o córeczce, ale gdy okazało się, że będą mieć chłopca i tak byli przeszczęśliwi”, zdradza w rozmowie z portalem osoba z otoczenia pary.

Jak wynika z informacji zamieszczonych przez Pudelek.pl, aktor na razie nie myśli o karierze i skupia się na rodzinie.

„Ciąża Oli nie należała do najłatwiejszych, więc fakt, że to już końcówka i wszystko jest w porządku, cieszy tym bardziej. Michał jak na razie nie zamierza otwierać teatru, choć rząd znosi obostrzenia dotyczące widzów od 21 lipca. Na ten moment najważniejsza jest dla niego rodzina i to przy niej chce spędzić najbliższe tygodnie”, dodała znajoma pary.

Życzymy dużo zdrowia!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.