Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra i Michał Żebrowscy wybrali imię dla swojego trzeciego dziecka?!

Jest tradycyjne i piękne

Redakcja VIVA! 18 lipca 2020 14:58
Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Fot. VIPHOTO/East News

Aleksandra i Michał Żebrowscy lada chwila po raz trzeci zostaną rodzicami. Małżeństwo nie może doczekać się już narodzin swojej pociechy. Wspólnie wychowują już 7-leniego Henia i 10-letniego Franciszka. Niedawno żona aktora wyznała, że za moment dołączy do nich kolejny chłopiec! Czy para wybrała już dla niego imię?

Płeć i imię trzeciego dziecka Aleksandry i Michała Żebrowskich

Tydzień temu żona Michała Żebrowskiego zdradziła płeć maleństwa! Ukochana aktora zachęcała wówczas wszystkich do wzięcia udziału w drugiej turze wyborów prezydenckich. Do wpisu dołączyła wymowne hashatgi.

„Rafał czy Andrzej? #itsaboy #idznawybory”, napisała żona aktora.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rafał czy Andrzej? #itsaboy 💙 #idznawybory 💥

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Jakie imię wybiorą dla swojego synka? Jak udało się ustalić Pudelkowi, małżeństwo ma trudny wybór.

„Michał i Ola będą mieć syna. Zrobili kolejne USG, które to potwierdziło. Już wybierają dla malucha imię. Ma być tradycyjne i piękne. Pod uwagę biorą Antoni i Ryszard. To prawda, marzyli o córeczce, ale gdy okazało się, że będą mieć chłopca i tak byli przeszczęśliwi”, zdradza w rozmowie z portalem osoba z otoczenia pary.

Jak wynika z informacji zamieszczonych przez Pudelek.pl, aktor na razie nie myśli o karierze i skupia się na rodzinie.

„Ciąża Oli nie należała do najłatwiejszych, więc fakt, że to już końcówka i wszystko jest w porządku, cieszy tym bardziej. Michał jak na razie nie zamierza otwierać teatru, choć rząd znosi obostrzenia dotyczące widzów od 21 lipca. Na ten moment najważniejsza jest dla niego rodzina i to przy niej chce spędzić najbliższe tygodnie”, dodała znajoma pary.

Życzymy dużo zdrowia!  

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.