Anna i Robert Lewandowscy,
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
VIVA! Tylko u nas

Czy Robert i Anna Lewandowscy faktycznie tak nazwą swoje dziecko? Do mediów wyciekły nowe informacje

Marcin Marczak 8 lutego 2017 21:45
Anna i Robert Lewandowscy,
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Znamy płeć i imię długowyczekiwanego dziecka Anny I Roberta Lewandowskich - informuje serwis party.pl, powołując się na nieoficjalne informacje. Według ustaleń piłkarzowi i jego żonie, uznanej trenerce i specjalistce od zdrowego odżywiania Annie, urodzi się córka. 

 

Dziecko którego przyjście na świat Robert Lewandowski obwieścił urbi et orbi wkładając - imitujący smoczek - palec do ust podczas grudniowego meczu Bayernu Monachium z Atletico Madryt urodzi się na przełomie marca i kwietnia. 

 

Według Party.pl para planuje dać jej na imię Klara.  

 

Polecamy też: Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy skomentowali fakt, że zostaną rodzicami. Co powiedzieli?

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.