Anna i Robert Lewandowscy,
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
VIVA! Tylko u nas

Czy Robert i Anna Lewandowscy faktycznie tak nazwą swoje dziecko? Do mediów wyciekły nowe informacje

Marcin Marczak 8 lutego 2017 21:45
Anna i Robert Lewandowscy,
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Znamy płeć i imię długowyczekiwanego dziecka Anny I Roberta Lewandowskich - informuje serwis party.pl, powołując się na nieoficjalne informacje. Według ustaleń piłkarzowi i jego żonie, uznanej trenerce i specjalistce od zdrowego odżywiania Annie, urodzi się córka. 

 

Dziecko którego przyjście na świat Robert Lewandowski obwieścił urbi et orbi wkładając - imitujący smoczek - palec do ust podczas grudniowego meczu Bayernu Monachium z Atletico Madryt urodzi się na przełomie marca i kwietnia. 

 

Według Party.pl para planuje dać jej na imię Klara.  

 

Polecamy też: Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy skomentowali fakt, że zostaną rodzicami. Co powiedzieli?

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.