Z ŻYCIA GWIAZD

Natalia Klimas ujawniła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Spełniło się jej największe marzenie!

Gabriela Czernecka 22 maja 2019 09:12
Natalia Klimas, Viva! 2014
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Natalia Klimas niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka wspaniałą wiadomością podzieliła się z fanami na Instagramie. Teraz wyjawiła płeć dziecka. Natalia Klimas urodzi dziewczynkę! Poznajcie szczegóły.

Płeć dziecka Natalii Klimas - dziewczynka czy chłopiec?

„Mąż dowiedział się o tym od razu. Inny scenariusz był niemożliwy, ponieważ jesteśmy ze sobą bardzo blisko, wszystkim się dzielimy, wszystko robimy razem. Kiedy dowiedzieliśmy się o ciąży, postanowiliśmy poczekać z euforią na pierwsze USG i pierwsze bicie serca. Dopiero wtedy, tylko we dwoje, jeszcze nikomu nic nie mówiąc, skakaliśmy z radości. Muszę przyznać, że myśl, że zostaniemy rodzicami długo do nas nie docierała. Rozpierało nas szczęście pomieszane z niedowierzaniem, że to dzieje się naprawdę. Moment przełomowy nastąpił kiedy zaczęliśmy dzielić się tą cudowną nowiną z rodziną i przyjaciółmi”, wyznała niedawno w rozmowie z Beatą Nowicką dla viva.pl

Chwile później Natalia Klimas podzieliła  się wspaniała wiadomością także ze swoimi fanami. Na swoim Instagramie dodała zdjęcie, na którym zaprezentowała ciążowy brzuszek. Fotografię podpisała: „Czasem, choć bardzo rzadko, wszystko układa się dokładnie tak, jak powinno”.

Teraz aktorka zdecydowała się ujawnić płeć dziecka. Natalia Klimas urodzi dziewczynkę! No z jakiej to okazji, baba w ciąży zaczyna sobie kupować wszystko w kolorze różowym? BĘDZIE WYMARZONA CÓRECZKA!🎀🎀🎀🎀🎉”, podpisała zdjęcie. W rozmowie z Beatą Nowicką dla viva.pl gwiazda przyznała, że  nieustannie wizualizuje sobie jak to będzie, kiedy maleństwo pojawi się na świecie: „Czasami daję się ponieść wyobraźni, a jednocześnie staram się trochę temperować te wyobrażenia, żeby za bardzo się do nich nie przyzwyczaić. Kiedy urodzi się moje dziecko, chciałabym przyjąć tego małego człowieka takim, jakim naprawdę będzie, a nie jakiego sobie stworzyłam w wyobraźni”, wyznała.

Po ostatnim wpisie nikt nie ma wątpliwości, że aktorka bardzo chciała mieć córeczkę. Wygląda na to, że jej marzenie się spełniło. Serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Klimas-Bober (@nataliaklimas)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Klimas-Bober (@nataliaklimas)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.