Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy, main topic
Fot. Instagram @Robert Lewandowski
O NICH SIĘ MÓWI

Czy Anna Lewandowska zdradziła płeć dziecka? Pokazała urocze buciki, które mówią naprawdę wiele…

Weronika Kostyra 15 kwietnia 2017 09:30
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy, main topic
Fot. Instagram @Robert Lewandowski

Anna i Robert Lewandowscy w niecierpliwością oczekują na narodziny pierwszego dziecka. Obecnie przygotowują się do Świąt Wielkanocnych. Od kilku dni Anna Lewandowska publikuje przepisy na potrawy na świąteczny stół, a wczoraj  na Instagramie pokazała też zdjęcie maleńkich bucików sportowych.

 

Płeć dziecka Lewandowskich

 

Urocze zdjęcie sprawiło jednak, że fani zaczęli się zastanawiać, czy dotychczasowa plotka o płci dziecka pary jest prawdziwa. Od kilku tygodni mówiło się, że para spodziewa się córki, której dadzą na imię Klara. Tymczasem czarne i niebieskie bucki widoczne na zdjęciu zdają się nie pasować do małej dziewczynki. Czy jest to wskazówka dotycząca płci dziecka Lewandowskich, czy też przyszli rodzice nie przejmują się takimi drobiazgami jak kolor butów? Do tej pory informację o płci dziecka zatrzymywali dla siebie i wszystkie wiadomości na ten temat to jedynie spekulacje. Już niedługo poznamy odpowiedź, bo dziecko może przyjść na świat jeszcze w kwietniu!

 

Anna Lewandowska pokazała buciki
Fot. Instagram

 

Zobacz także: Robert Lewandowski nie weźmie urlopu ojcowskiego po narodzinach córki. „Nie może zrezygnować z meczów”

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?