Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Znamy płeć dziecka Barbary Kurdej-Szatan. Chłopiec czy dziewczynka?

Aktorka i jej mąż, Rafał Szatan, zostaną niebawem po raz drugi rodzicami

Konrad Szczęsny 15 czerwca 2020 14:01
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży. Aktorka i jej mąż Rafał potwierdzili tę radosną informację na początku maja. Do tej pory nie zdradzili jednak płci dziecka. Teraz wszystko stało się jasne! Powitają niebawem na świecie chłopca czy dziewczynkę?

Płeć drugiego dziecka Barbary Kurdej-Szatan

Małżeństwo, które jest już rodzicami 8-letniej Hani, długo starało się o drugie dziecko. Problemem była przede wszystkim borelioza, na którą cierpi Barbara Kurdej-Szatan. Na szczęście dzięki odpowiedniej opiece lekarskiej i przestrzeganiu zasad, związanych m.in. ze zdrowym odżywianiem, aktorce udało się zajść w ciążę.

Poinformował o tym jako pierwszy magazyn „Party”, zaś jeszcze tego samego dnia aktorka potwierdziła radosną nowinę za pośrednictwem profilu na Instagramie. Opublikowała zdjęcie, na którym pozowała wraz z mężem.

„Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem :))) przez ostatnie dwa lata, byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące :P ale teraz już naprawdę! Czekamy na małego szkraba ! :))))) i ściskamy Was wszystkich 💙 Szatany”, napisała pod fotografią.

Do tej pory nie było jednak wiadomo, jakiej płci będzie drugie dziecko pary. Jak podaje serwis Pudelek, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan powitają niebawem na świecie synka! Co na to sama zainteresowana?

„Nie komentujemy. Plotki, ploteczki. Wiadomo, że szans jest i tak pół na pół”, stwierdziła tajemniczo aktorka w rozmowie z Plejadą.

Termin porodu Barbary Kurdej-Szatan

Jak wynikało z informacji opublikowanych przez dwutygodnik „Party”, na początku maja aktorka była w piątym miesiącu ciąży. Wszystko wskazuje zatem na to, że Barbara Kurdej-Szatan urodzi drugie dziecko na przełomie sierpnia i września.

Przypomnijmy, że aktorka wzięła ślub z Rafałem Szatanem w 2011 roku. Rok później powitali na świecie pierwsze dziecko: córeczkę, której nadali imię Hanna. Już niebawem ośmiolatka powita zatem na świecie braciszka.  

Te zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan w ciąży wykonała jej siostra:

Barbara Kurdej-Szatan jest obecnie w szóstym miesiącu ciąży:

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.