Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży
Fot. Instagram @agnieszka_sienkiewicz_official
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy płeć drugiego dziecka Agnieszki Sienkiewicz?! 

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 16 lutego 2019 10:10
Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży
Fot. Instagram @agnieszka_sienkiewicz_official

 Kochani! Jak widzicie, jest mnie troszkę więcej. Serce, które bije tuż pod moim, daje mi szczęście i siłę”, napisała Agnieszka Sienkiewicz przekazując fanom szczęśliwą nowinę. Wkrótce gwiazda po raz drugi zostanie mamą! Jeden z tygodników zdradził płeć dziecka aktorki. 

Płeć dziecka Agnieszki Sienkiewicz 

Na początku lutego Agnieszka Sienkiewicz zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie z brzuszkiem. Tym samym podzieliła się ze wszystkimi wspaniałą informacją o ciąży. Wkrótce jej rodzina się powiększy! Gwiazda wraz z mężem, Mikołajem Gauerem wychowują już trzyletnią córeczkę, Zofię. Dziewczynka doczeka się braciszka czy siostrzyczki? 

Tygodnikowi Świat i Ludzie udało się dotrzeć do informacji, że Agnieszka Sienkiewicz spodziewa się córeczki! Dziecko pary prawdopodobnie przyjdzie na świat wiosną.

Aktorka do tej pory nie rezygnowała z zobowiązań zawodowych. Występuje na deskach teatru, prowadzi również sklep z akcesoriami dla dzieci. Jednak wkrótce będzie musiała zwolnić tempo. W końcu macierzyństwo jest dla niej najważniejszą rolą. 

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I po premierze ..... ufffff❤️❤️❤️❤️ #czworodopoprawki #pokochajmysie

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani !!!! Jak widzicie, jest mnie troszke więcej 🤰🤰🤰Serce, które bije tuż pod moim daje mi szczęście i siłę 🙏🙏🙏💪💪 Ale jest jeszcze jedno SERCE , które jest dla mnie bardzo ważne. Należy do 2,5 letniej Kasi- @kasia_jedrasiak . Niestety jest bardzo poważnie chore i potrzebuje leczenia... Kwota do uzbierania jest przerażająca, ale ponieważ mam w sobie dodatkową porcje wiary to wierze, że jest to możliwe!!! Będę Wam ogromnie wdzięczna jeśli pochylicie się na dwie minuty nad historią Kasi, wejdziecie na jej profil @kasia_jedrasiak i na zbiórkę na @siepomaga !!!! Osobiście zawsze wszystkie zbiórki weryfikuje, kontaktuje się z rodziną, więc całą, coraz większa sobą, zapewniam Was o jej uczciwości ❤️ Link do zbiórki macie w moim BIO. Ja przekazuje właśnie Kasi swój 1% podatku i Was też o to proszę. Życzę Wam pięknego dnia!!!! @kasia_jedrasiak #momtobe #rodzew2019 #pregnant #motherhood

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.