Placido Domingo
Fot. EAST NEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Placido Domingo zakażony koronawirusem! Światowej klasy tenor wydał oświadczenie

Jak czuje się 79-latek?

Rafał Kowalski 23 marca 2020 08:26
Placido Domingo
Fot. EAST NEWS

Koronawirus nie omija ludzi bogatych, wysoko postawionych czy znanych. COVID-19 wybiera po prostu nieostrożnych. Wśród nich znalazł się hiszpański tenor Placido Domingo, który przyznał, że jest w grupie osób zakażonych. Jak czuje się 79-latek?

Placido Domingo o koronawirusie

Sławny śpiewak operowy przebywał niedawno wraz ze swoimi bliskimi w Meksyku. Kilka dni temu gwiazdor zauważył pierwsze objawy COVID-19. Placido Domingo wykonał badanie, które potwierdziło u niego koronawirusa. Teraz 79-latek odpoczywa i czeka na lepsze samopoczucie – ani on, ani nikt z rodziny tenora nie przebywa jednak w szpitalu. „Obecnie wszyscy jesteśmy w dobrym zdrowiu, ale miałem gorączkę i symptomy kaszlu Z tego powodu zdecydowałem się na zrobienie testów, które wyszły pozytywne”, napisał Hiszpan na swoim Facebooku.

Przy okazji Placido Domingo zaapelował do fanów, by dbali o siebie i nie dopuścili do zarażenia. „Błagam wszystkich, aby byli ekstremalnie ostrożni, przestrzegali podstawowych zasad, jak częste mycie rąk, trzymanie dystansu przynajmniej sześciu stóp od innych, robienie wszystkiego, by powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa i pozostanie w domach”, napisał tenor w sieci.

Śpiewak to nie jedyna znana osoba, która została zarażona koronawirusem. Wśród tej grupy są też Tom Hanks, Rita Wilson, Kristofer Hivju, Idris Elba czy Bartosz Bereszyński. Placido Domingo i wszystkim zmagającym się z COVID-19 życzymy dużo zdrowia. 

I feel it is my moral duty to announce to you that I have tested positive for COVID19, the Corona virus. My Family and I...

Opublikowany przez Placido Domingo Niedziela, 22 marca 2020

Placido Domingo
Fot. EAST NEWS

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.