Sabina Zięba 2 kwietnia 2017 20:15
1/8
Copyright @Getty Images
1/8

Gwiazdy są w stanie wiele zrobić dla ról, po to, by doskonale wczuć się w grane postaci lub dostać angaż do filmu. Często ryzykując swoim życiem i zdrowiem, diametralnie chudną lub tyją. W innych przypadkach zmiany dotyczą rzeczy kosmetycznych, jak fryzury.

Polecamy też: Poświęcenie dla roli? Prowokacja? Sprawdź, dlaczego gwiazdy golą głowy na łyso

Lecz by dostawać role w Hollywood trzeba uprzednio zaistnieć. Nie wszyscy urodzili się w artystycznych rodzinach, nie każdy z nich od początku chciał zostać aktorem. W naszej galerii możesz się przekonać, który z największych gwiazdorów miał zostać księdzem, jaki chodził przebrany za kurczaka, a także który dorabiał jako roznosiciel gazet.

2/8
Copyright @Getty Images
2/8

Channing Tatum, jeden z najprzystojniejszych aktorów Hollywood, gwiazda filmu "Step up", "I że cię nie opuszczę" i "21 Jump Street" ma pochodzenie angielskie, irlandzkie, francuskie i niemieckie. W czasach szkolnych trenował futbol, baseball i piłkę nożną. Dostał nawet stypendium sportowe. Na początku swojej drogi zawodowej pracował jako... dekarz! Następnie jako Chan Crawford był striptizerem w klubie nocnym - to doświadczenie zaowocowało jego późniejszą główną rolą w głośnym filmie "Magic Mike".

Polecamy też: Meryl Streep ma najwięcej nominacji. A kto dostał najwięcej statuetek w historii Oscarów?

3/8
Copyright @Getty Images
3/8

Brad Pitt zanim stał się jednym z najpopularniejszych aktorów na świecie trudził się różnymi zawodami. Jego ojciec był kierownikiem firmy transportu ciężarowego, a matka szkolną pedagog. Przez parę lat studiował dziennikarstwo, lecz nie ukończył studiów i wyjechał do Hollywood. Na miejscu uczył się aktorstwa, a w międzyczasie pracował jako kierowca oraz przebrany za wielkiego kurczaka chodził po ulicach reklamując restauracje El Pollo Loco.

Polecamy też: Interesy ponad konfliktem. Angelia Jolie i Brad Pitt nie rezygnują z prowadzenia wspólnej firmy

4/8
Copyright @Getty Images
4/8

Woody Allen, twórca "intelektualnej komedii", nie zawsze był wielkim reżyserem. Jego rodzice pragnęli, by został farmaceutą. Sam, jako dziecko, postanowił zostać komikiem. W czasie chodzenia do szkoły, nauczył się gry na klarnecie i występował w pubie. Równocześnie pisał około 30 żartów dziennie do gazet, dostając tygodniowo 25 dolarów.

Polecamy też: Woody Allen skończył 81 lat! Osiem najbardziej kultowych cytatów reżysera

5/8
Copyright @Getty Images
5/8

Ashton Kutcher ma irlandzkie, czeskie i niemieckie korzenie. Jako nastolatek interesował się zapasami, wrestlingiem i występami w szkolnych przedstawieniach. Następnie studiował inżynierię biochemiczną. Równocześnie dorabiał zamiatając podłogi w fabryce chrupek, zmywając naczynia i oddając krew. Potem zaczął pracować jako model.

Polecamy też: „Widziałem nagranie, na którym Amerykanin gwałcił dziecko w wieku mojej córki”. Ashton Kutcher walczy z seks-biznesem

6/8
Copyright @Getty Images
6/8

Hugh Grant jest synem nauczycielki i sprzedawcy dywanów. Po studiowaniu literatury pisał teksty do reklam telewizyjnych. Następnie występował z brytyjską grupą komediową The Jockeys of Norfolk.

Polecamy też: Powstaje sequel kultowej komedii „Love Actually”! Wiemy, kto w nim zagra

7/8
Copyright @Getty Images
7/8

Will Smith jest synem administratorki w kuratorium oświaty oraz inżyniera zajmującego się urządzeniami chłodniczymi. Swoją karierę rozpoczął będąc raperem i działając pod pseudonimem The Fresh Prince. Założył formację hip-hopową z dwójką przyjaciół. Słynęli z humorystycznych utworów. Zdobyli pierwszą nagrodę Grammy w kategorii rapowej.

Polecamy też: "Różnorodność to amerykańska supermoc". Will Smith dołączył do bojkotu oscarowej gali

8/8
Copyright @Getty Images
8/8

Tom Cruise jest synem inżyniera elektronika. Jako nastolatek dorabiał jako roznosiciel dziennika "Kurier Louisville". Miał problemy z nauką. Chciał zostać sportowcem, trenował zapasy - kontuzja kolana zaprzepaściła jego zamiary. Następnie z ulicy poszedł na casting do musicalu "Faceci i lalki" i otrzymał rolę. Po tym fakcie był przez rok w seminarium franciszkańskim i chciał zostać księdzem. Zrezygnował dla studiów aktorskich. 

Polecamy też: „To ona zaszczepiła we mnie miłość do grania”. Wzruszające słowa Toma Cruise'a nad grobem matki

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.