WIDEO VIVY!

Patryk Vega nie obejrzał Pitbulla z Dodą w roli głównej. Dlaczego?!

Reżyser nie chciał złamać przyjętej przez siebie zasady...

Rafał Kowalski 11 lutego 2019 13:26

Poza Kobietami Mafii, Botoksem czy Plagami Breslau, Patryk Vega znany jest też ze współtworzenia trzech pierwszych części Pitbulla. Reżyser nie brał jednak udziału w pracach nad filmem Pitbull. Ostatni pies, którego premiera odbyła się w zeszłym roku. To właśnie w nim w jednej z głównych ról wystąpiła Doda. Jak Patryk Vega ocenia jej występ na wielkim ekranie?

Patryk Vega szczerze o polskich filmach

Chcieliśmy zapytać o to reżysera, jednak odpowiedź bardzo nas zaskoczyła. Okazuje się, że Patryk Vega ma jedną zasadę, przez którą nie mógł i nie chciał ocenić filmu konkurencji. „Nie oglądam polskich filmów od czasu „Domu Złego”, który był już kilka lat temu. […] Jest tyle świetnych amerykańskich produkcji, na które nie starcza mi czasu, a co gdybym jeszcze miał się skupiać na polskim kinie”, wyznał nam Patryk Vega i przy okazji dodał, że wcale nie zakończył swojej przygody z Pitbullem… Jak to możliwe? Zobacz nasze wideo. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.