Pippa Middleton, siostra księżnej Kate
Fot. David Hartley / Rex Features/EAST NEWS
Z OSTATNIEJ CHWILI

Siostra księżnej Kate, Pippa Middleton, urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Szczęśliwi rodzice podzielili się wspaniałą wiadomością

Gabriela Czernecka 16 października 2018 16:40
Pippa Middleton, siostra księżnej Kate
Fot. David Hartley / Rex Features/EAST NEWS

Pippa Middleton urodziła! Pierwsze dziecko siostry księżnej Kate już na świecie. Pippa właśnie po raz pierwszy została mamą. Do szpitala trafiła w poniedziałek, a jeszcze dziś rano Daily Mail przyłapał Jamesa Matthewsa na tym, jak szedł w stronę szpitala z dwoma wypakowanymi po brzegi torbami. Wszystko wskazywało na to, że pierwsze dziecko Pippy lada chwila pojawi się na świecie i... faktycznie, siostra Kate właśnie została mamą. Poznajcie szczegóły! 

Pippa Middleton urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

Pierwsze dziecko Pippy Middleton już na świecie. James Matthews i siostra księżnej Kate powitali na świecie chłopca! Co ciekawe, syn Pippy Middleton przyszedł na świat w poniedziałek, czyli dokładnie wtedy, kiedy Meghan i Harry poinformowali, że spodziewają się dziecka. Ostatnie dni dla brytyjskiej rodziny królewskiej obfitują w dobre wiadomości! Najpierw spektakularny ślub księżniczki Eugenii, wczoraj urodziny księżnej Sarah oraz wiadomość o ciąży Meghan, a teraz... narodziny pierwszego dziecka Pippy Middleton! 

Chcesz wiedzieć więcej o rodzinie królewskiej? Dołącz do naszej grupy! Link tutaj>>

Jeszcze w weekend Pippa pojawiła się na ślubie Eugenii, choć jej obecności ze względu na zaawansowaną ciążę nikt się nie spodziewał. Siostra księżnej Kate niedzielnego wieczoru udała się na tzw. porodówkę. Pippa została przyjęta na oddział położniczy szpitala św. Marii w Londynie, czyli dokładnie tam, gdzie na świat przyszła cała trójka dzieci Kate Middleton. Według różnych medialnych doniesień siostra księżnej miała wyznaczona datę porodu między 12 a 18 października. 

Już od jakiegoś czasu sądzono więć, że lada chwila po raz pierwszy zostanie mamą. Wygląda na to, że przewidywania mediów się sprawdziły. Pippa Middleton właśnie urodziła! Syn Pippy Middleton przyszedł na świat w skrzydle kliniki Lindo w szpitalu św. Marii w Londynie. Chłopiec urodził się zaraz przed godziną 15.00 polskiego czasu. Pozostaje nam gratulować młodej parze i życzyć wszystkiego, co najlepsze! 

Pippa Middleton, James Matthews
Fot. Rex Features/East News; LFI/Photoshot/REPORTER

Pippa Middleton
Fot. getty images

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.