Pippa Middleton, James Matthews
Fot. Rex Features/East News; LFI/Photoshot/REPORTER
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Pippa Middleton trafiła do szpitala! Urodzi w naprawdę luksusowych warunkach…

Tak dobrze nie miała nawet księżna Kate!

Gabriela Czernecka 16 października 2018 14:53
Pippa Middleton, James Matthews
Fot. Rex Features/East News; LFI/Photoshot/REPORTER

Pippa Middleton lada chwila urodzi! Siostra księżnej Kate jeszcze w weekend pojawiła się na ślubie księżniczki Eugenii, choć sądzono, że nie pojawi się na uroczystości, ponieważ termin jej porodu wyznaczony był na ten czas. Dziś okazuje się, że już przebywa w szpitalu, a lada chwila po raz pierwszy zostanie mamą. Pippa Middleton przebywa na oddziale położniczym w prywatnym szpitalu w Londynie. Urodzi w naprawdę luksusowych warunkach! 

Ciąża Pippy Middleton: chłopiec czy dziewczynka?

Kilka ostatnich dni obfituje we wspaniałe wiadomości dla rodziny królewskiej. W weekend odbył się ślub księżniczki Eugenii, wczoraj księżna Meghan i książę Harry ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka, a lada chwila swoje pierwsze dziecko urodzi siostra księżnej Kate. Zaledwie w weekend pojawiła się na ślubie Eugenii, choć jej obecności ze względu na zaawansowaną ciążę nikt się nie spodziewał. 

Siostra księżnej Kate przebywa już w szpitalu. Lada chwila po raz pierwszy zostanie mamą! Jak na razie płeć dziecka Pippy Middleton nie jest znana. Z pewnością para podzieli się wiadomością ze światem chwilę po porodzie. Wczoraj siostra księżnej Kate została przyjęta na oddział położniczy szpitala św. Marii w Londynie, czyli dokładnie tam, gdzie przed miesiącami na świat przyszedł książę Louis, trzecie dziecko Kate Middleton. Księżna w tym samym szpitalu urodziła księcia George'a i księżniczkę Charlotte.

Chcesz wiedzieć więcej o rodzinie królewskiej? Dołącz do naszej grupy! Link tutaj>>

Wygląda na to, że siostra Kate zdecydowała się wybrać równie ekskluzywną klinikę. Za każdą dobę opieki Pippa i James Matthewsowie będą musieli zapłacić około 7,5 tysiąca funtów, czyli około 30 tysięcy złotych!    W tej cenie zawarty jest między innymi specjalny konsultant, a nie położna jak to jest w przypadku tradycyjnej służby zdrowia. Panie mają zapewnioną telewizję, osobiste łazienki, a co najważniejsze, prywatność. W Lindo rzadko przebywa jednocześnie więcej, niż pięć rodzących kobiet. 

Cena za każdą dobę opieki jest wyższa, jeśli planowany był poród przez cesarskie cięcie, a także w przypadku wszelkich dodatkowych zabiegów i usług (takich jak: transfuzja krwi, opieka anestezjologa, podanie dodatkowych leków).  Szpital zapewnia mamom wszystko, co najlepsze nawet w kwestii jedzenia - wszystkie potrawy są świeżo przygotowane w kuchni pracującej tylko na rzecz tego oddziału szpitala. W menu można znaleźć tak naprawdę wszystko, do wyboru są m.in. dania koszerne czy wegetariańskie.

[aktualizacja] PIPPA MIDDLETON urodziła! Chłopiec czy dziewczynka? Sprawdź tutaj>>

Jak donosi Daily Mail, mąż Pippy pojawił się wczorajszego wieczoru w szpitalu z dwoma wypakowanymi po brzegi torbami. Wszystko wskazuje na to, że pierwsze dziecko Pippy lada chwila pojawi się na świecie! Według różnych medialnych doniesień Middleton ma urodzić między 12 a 18 października. Pozostaje nam więc jak na razie czekać na wspaniałe wiadomości!  

Pippa Middleton
Fot. getty images

Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!