Pippa Middleton, James Matthews
Fot. Rex Features/East News; LFI/Photoshot/REPORTER
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Pippa Middleton trafiła do szpitala! Urodzi w naprawdę luksusowych warunkach…

Tak dobrze nie miała nawet księżna Kate!

Gabriela Czernecka 16 października 2018 14:53
Pippa Middleton, James Matthews
Fot. Rex Features/East News; LFI/Photoshot/REPORTER

Pippa Middleton lada chwila urodzi! Siostra księżnej Kate jeszcze w weekend pojawiła się na ślubie księżniczki Eugenii, choć sądzono, że nie pojawi się na uroczystości, ponieważ termin jej porodu wyznaczony był na ten czas. Dziś okazuje się, że już przebywa w szpitalu, a lada chwila po raz pierwszy zostanie mamą. Pippa Middleton przebywa na oddziale położniczym w prywatnym szpitalu w Londynie. Urodzi w naprawdę luksusowych warunkach! 

Ciąża Pippy Middleton: chłopiec czy dziewczynka?

Kilka ostatnich dni obfituje we wspaniałe wiadomości dla rodziny królewskiej. W weekend odbył się ślub księżniczki Eugenii, wczoraj księżna Meghan i książę Harry ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka, a lada chwila swoje pierwsze dziecko urodzi siostra księżnej Kate. Zaledwie w weekend pojawiła się na ślubie Eugenii, choć jej obecności ze względu na zaawansowaną ciążę nikt się nie spodziewał. 

Siostra księżnej Kate przebywa już w szpitalu. Lada chwila po raz pierwszy zostanie mamą! Jak na razie płeć dziecka Pippy Middleton nie jest znana. Z pewnością para podzieli się wiadomością ze światem chwilę po porodzie. Wczoraj siostra księżnej Kate została przyjęta na oddział położniczy szpitala św. Marii w Londynie, czyli dokładnie tam, gdzie przed miesiącami na świat przyszedł książę Louis, trzecie dziecko Kate Middleton. Księżna w tym samym szpitalu urodziła księcia George'a i księżniczkę Charlotte.

Chcesz wiedzieć więcej o rodzinie królewskiej? Dołącz do naszej grupy! Link tutaj>>

Wygląda na to, że siostra Kate zdecydowała się wybrać równie ekskluzywną klinikę. Za każdą dobę opieki Pippa i James Matthewsowie będą musieli zapłacić około 7,5 tysiąca funtów, czyli około 30 tysięcy złotych!    W tej cenie zawarty jest między innymi specjalny konsultant, a nie położna jak to jest w przypadku tradycyjnej służby zdrowia. Panie mają zapewnioną telewizję, osobiste łazienki, a co najważniejsze, prywatność. W Lindo rzadko przebywa jednocześnie więcej, niż pięć rodzących kobiet. 

Cena za każdą dobę opieki jest wyższa, jeśli planowany był poród przez cesarskie cięcie, a także w przypadku wszelkich dodatkowych zabiegów i usług (takich jak: transfuzja krwi, opieka anestezjologa, podanie dodatkowych leków).  Szpital zapewnia mamom wszystko, co najlepsze nawet w kwestii jedzenia - wszystkie potrawy są świeżo przygotowane w kuchni pracującej tylko na rzecz tego oddziału szpitala. W menu można znaleźć tak naprawdę wszystko, do wyboru są m.in. dania koszerne czy wegetariańskie.

[aktualizacja] PIPPA MIDDLETON urodziła! Chłopiec czy dziewczynka? Sprawdź tutaj>>

Jak donosi Daily Mail, mąż Pippy pojawił się wczorajszego wieczoru w szpitalu z dwoma wypakowanymi po brzegi torbami. Wszystko wskazuje na to, że pierwsze dziecko Pippy lada chwila pojawi się na świecie! Według różnych medialnych doniesień Middleton ma urodzić między 12 a 18 października. Pozostaje nam więc jak na razie czekać na wspaniałe wiadomości!  

Pippa Middleton
Fot. getty images

Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.