Pippa Middleton
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Pippa Middleton po raz drugi zostanie mamą

„Cała rodzina jest zachwycona”

Olga Figaszewska 14 grudnia 2020 21:15
Pippa Middleton
Fot. Getty Images

Siostra księżnej Kate spodziewa się drugiego dziecka? Taka informacja pojawiła się w zagranicznych mediach. Pippa Middleton i jej mąż, James Matthews po raz drugi zostaną rodzicami. Źródło tabloidu podaje, że cała rodzina nie posiada się z radości.

Druga ciąża Pippy Middleton

„Pippa Middleton jest w ciąży”, podaje Page Six. Rodzina księżnej Kate nie ukrywa ekscytacji. Pippa Middleton i jej ukochany mąż pobrali się maju 2017 roku. Dwa lata temu powitali na świecie synka, Arthura. Teraz Pippa Middleton spodziewa się drugiego dziecka. To dla niej wyjątkowy czas. 37-latka spełnia swoje marzenie o powiększeniu rodziny.  

„Pippa i James są podekscytowani, to fantastyczna wiadomość w tym trudnym roku. Cała rodzina jest zachwycona ”, podkreśla bliskie źródło rodziny w rozmowie z tabloidem.

Jak podają zachodnie media Pippa Middleton i  James Matthews mieszkają w Londynie. Małżeństwo planuje jednak kupić 72-akrową wiejską posiadłość Bucklebury Farm Park w Berkshire. Niedaleko znajduje się  rodzinny dom Middleton.  

Informacja o powiększeniu rodziny nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez małżonków. 

Źródło: Page Six, Daily Mail, Pudelek.pl

Pippa Middleton
Fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS

Pippa Middleton
Fot. AP/EAST NEWS

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!