Pippa Middleton
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Pippa Middleton po raz drugi zostanie mamą!

Cała rodzina jest zachwycona!

Olga Figaszewska 4 marca 2021 15:45
Pippa Middleton
Fot. Getty Images

Pippa Middleton i jej mąż, James Matthews po raz drugi zostaną rodzicami. Cała rodzina nie posiada się z radości. Spekulacje na ten temat ciąży siostry księżnej Kate pojawiły się kilka miesięcy temu. Teraz oficjalnie potwierdziła je szczęśliwa Carole Middleton.

Druga ciąża Pippy Middleton

„Pippa Middleton jest w ciąży”, podawało kilka miesięcy temu Page Six. Pippa Middleton i jej ukochany mąż James Matthews pobrali się maju 2017 roku. Trzy lata temu powitali na świecie synka, Arthura Michaela Williama. Teraz Pippa Middleton spodziewa się drugiego dziecka. To dla niej wyjątkowy czas. 37-latka spełnia swoje marzenie o powiększeniu rodziny.  

Informacja o powiększeniu rodziny została oficjalnie potwierdzona przez szczęśliwą babcię Carole Middleton. 

,,Mam nadzieję, że będę miała okazję częściej widywać się z moją rodziną niż w zeszłym roku. Szczególnie z moim nowym wnukiem", skomentowała szczęśliwa mama Pippy Middleton w rozmowie z Good Housekeeping UK.

Jak niedawno podawały zachodnie media Pippa Middleton i James Matthews mieszkają w Londynie. Małżeństwo planuje jednak kupić 72-akrową wiejską posiadłość Bucklebury Farm Park w Berkshire. Niedaleko znajduje się  rodzinny dom Middleton.  

W rozmowie z mediami, Carole Middleton wyznała, że chce spędzać ze swoimi wnukami jak najwięcej czasu. ,,Chcę zbiegać ze wzgórz, wspinać się z nimi po drzewach i przejść przez tunel na placu zabaw. Tak długo, jak będę w stanie, będę to robić. Będę z nimi gotować, tańczyć, jeździć na rowerach", dodała w Good Housekeeping UK.

 

Źródło: Page Six, Daily Mail, Pudelek.pl

Pippa Middleton
Fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS

Pippa Middleton
Fot. AP/EAST NEWS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…