O TYM SIĘ MÓWI

Pippa Middleton chudnie w oczach! Co się z nią dzieje?

Najnowsze zdjęcia siostry księżnej Kate wywołały burzę...

Konrad Szczęsny 1 marca 2019 14:17

Publicznie nie pojawiała się od narodzin dziecka, czyli od 15 października 2018 roku, kiedy w szpitalu św. Marii w Londynie przyszedł na świat jej syn Arthur Michael William. Teraz Pippa Middleton zaszczyciła obecnością bal Beating Hearts zorganizowany przez British Heart Foundation. Widząc siostrę księżnej Kate wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, ponieważ zaprezentowała jeszcze bardziej szczupłą sylwetkę niż... przed zajściem w ciążę!

Pippa Middleton na balu Beating Hearts. Szczupła siostra księżnej Kate

27 lutego, w środę, Pippa Middleton wzięła udział w uroczystym balu dobroczynnym, na którym pojawiła się w zjawiskowej wieczorowej sukni od Temperley London, której koszt szacowany jest na 2995 dolarów (ponad 11 tysięcy złotych). To tym bardziej doniosłe wydarzenie, że siostra księżnej Kate od momentu narodzin syna jak ognia unikała publicznych wyjść.

Nic dziwnego, że przyciągnęła uwagę fotoreporterów i zgromadzonych na miejscu osób. A wszystko z powodu... wyjątkowo szczupłej sylwetki! Co stoi za tą metamorfozą? Tego nie wiadomo, natomiast wydaje się, że figura Pippy Middleton jest znacznie chudsza niż przed zajściem w ciążę.

Czy wpływ na to ma intensywna opieka nad maleństwem, drakońska dieta a może wylewanie siódmych potów na siłowni? A może to po prostu kwestia dobrych genów? Zdjęcia zobaczysz w galerii  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!