O TYM SIĘ MÓWI

Pippa Middleton chudnie w oczach! Co się z nią dzieje?

Najnowsze zdjęcia siostry księżnej Kate wywołały burzę...

Konrad Szczęsny 1 marca 2019 14:17

Publicznie nie pojawiała się od narodzin dziecka, czyli od 15 października 2018 roku, kiedy w szpitalu św. Marii w Londynie przyszedł na świat jej syn Arthur Michael William. Teraz Pippa Middleton zaszczyciła obecnością bal Beating Hearts zorganizowany przez British Heart Foundation. Widząc siostrę księżnej Kate wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, ponieważ zaprezentowała jeszcze bardziej szczupłą sylwetkę niż... przed zajściem w ciążę!

Pippa Middleton na balu Beating Hearts. Szczupła siostra księżnej Kate

27 lutego, w środę, Pippa Middleton wzięła udział w uroczystym balu dobroczynnym, na którym pojawiła się w zjawiskowej wieczorowej sukni od Temperley London, której koszt szacowany jest na 2995 dolarów (ponad 11 tysięcy złotych). To tym bardziej doniosłe wydarzenie, że siostra księżnej Kate od momentu narodzin syna jak ognia unikała publicznych wyjść.

Nic dziwnego, że przyciągnęła uwagę fotoreporterów i zgromadzonych na miejscu osób. A wszystko z powodu... wyjątkowo szczupłej sylwetki! Co stoi za tą metamorfozą? Tego nie wiadomo, natomiast wydaje się, że figura Pippy Middleton jest znacznie chudsza niż przed zajściem w ciążę.

Czy wpływ na to ma intensywna opieka nad maleństwem, drakońska dieta a może wylewanie siódmych potów na siłowni? A może to po prostu kwestia dobrych genów? Zdjęcia zobaczysz w galerii  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.