Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Co łączyło Piotra Woźniaka-Staraka z 27-letnią kobietą?

Pojawiły się nowe doniesienia

REDAKCJA VIVA! 24 sierpnia 2019 15:06
Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Po kilku dniach poszukiwania na jeziorze Kisajno zakończyły się tragedią. Piotr Woźniak-Starak zginął w wyniku wypadku. W piątek dziennik Fakt poinformował, że nieoficjalną przyczyną śmierci 39-latka miało być utonięcie. W sprawie nadal jest wiele niewiadomych, chociaż w mediach pojawiają się codziennie nowe informacje. Niektóre dotyczą tajemniczej kobiety, która była na motorówce wraz z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Kim jest?

Kim jest 27-letnia kobieta?

To ją odnaleziono nad ranem na brzegu jeziora. 27-latka wypadła z motorówki, którą płynęła po jeziorze Kisajno wraz z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, ale udało jej się dopłynąć na ląd. Co łączyło ją z producentem?

Podobno 27-letnia kobieta na co dzień pracuje w jednej z restauracji na Mazurach, która należy do znajomego Piotra Woźniaka-Staraka. Jak podał Super Express tajemnicza Ewa miała poznać producenta dopiero w dniu wypadku.

„27-latka pracowała jako kelnerka w restauracji, w której milioner spotkał się w sobotę wieczorem ze swoim kolegą. Spotkanie przeciągnęło się do zamknięcia lokalu. Pora była tak późna, że kelnerka chciała zamówić taksówkę do domu”, piszą dziennikarze Super Expressu. Piotr Woźniak-Starak mia wówczas zaproponować, że ją podwiezie motorówką.

,,Bardzo pasuje to do Piotra. Wiele razu wydziałem jak spontanicznie pomagał innym”, zdradza osoba z otoczenia zmarłego producenta. Cały czas towarzyszyła im także ochrona milionera. Niestety 39-latek postanowił ich odesłać, zapewniając, że wkrótce wróci. Piotr Woźniak-Starak miał odwieźć również swojego przyjaciela, a potem doszło do dramatu.

„Podczas mocnego skrętu kobieta straciła równowagę i wypadła przez burtę. Straciła z oczu motorówkę i spanikowana popłynęła do brzegu. Nie widziała więc, co stało się z kierującym nią Woźniakiem-Starakiem. Na brzegu znaleźli ją ratownicy ”, czytamy na łamach Super Expressu. 

Kisajno jezioro, poszukiwania, Piotr Woźniak-Starak
Fot. Grzegorz Kaminski/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?