Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Co łączyło Piotra Woźniaka-Staraka z 27-letnią kobietą?

Pojawiły się nowe doniesienia

REDAKCJA VIVA! 24 sierpnia 2019 15:06
Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Po kilku dniach poszukiwania na jeziorze Kisajno zakończyły się tragedią. Piotr Woźniak-Starak zginął w wyniku wypadku. W piątek dziennik Fakt poinformował, że nieoficjalną przyczyną śmierci 39-latka miało być utonięcie. W sprawie nadal jest wiele niewiadomych, chociaż w mediach pojawiają się codziennie nowe informacje. Niektóre dotyczą tajemniczej kobiety, która była na motorówce wraz z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Kim jest?

Kim jest 27-letnia kobieta?

To ją odnaleziono nad ranem na brzegu jeziora. 27-latka wypadła z motorówki, którą płynęła po jeziorze Kisajno wraz z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, ale udało jej się dopłynąć na ląd. Co łączyło ją z producentem?

Podobno 27-letnia kobieta na co dzień pracuje w jednej z restauracji na Mazurach, która należy do znajomego Piotra Woźniaka-Staraka. Jak podał Super Express tajemnicza Ewa miała poznać producenta dopiero w dniu wypadku.

„27-latka pracowała jako kelnerka w restauracji, w której milioner spotkał się w sobotę wieczorem ze swoim kolegą. Spotkanie przeciągnęło się do zamknięcia lokalu. Pora była tak późna, że kelnerka chciała zamówić taksówkę do domu”, piszą dziennikarze Super Expressu. Piotr Woźniak-Starak mia wówczas zaproponować, że ją podwiezie motorówką.

,,Bardzo pasuje to do Piotra. Wiele razu wydziałem jak spontanicznie pomagał innym”, zdradza osoba z otoczenia zmarłego producenta. Cały czas towarzyszyła im także ochrona milionera. Niestety 39-latek postanowił ich odesłać, zapewniając, że wkrótce wróci. Piotr Woźniak-Starak miał odwieźć również swojego przyjaciela, a potem doszło do dramatu.

„Podczas mocnego skrętu kobieta straciła równowagę i wypadła przez burtę. Straciła z oczu motorówkę i spanikowana popłynęła do brzegu. Nie widziała więc, co stało się z kierującym nią Woźniakiem-Starakiem. Na brzegu znaleźli ją ratownicy ”, czytamy na łamach Super Expressu. 

Kisajno jezioro, poszukiwania, Piotr Woźniak-Starak
Fot. Grzegorz Kaminski/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.