Piotr Stramowski, Patryk Vega
Fot. Eastnews, viva, Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Maja Ostaszewska w ogniu krytyki! Najpierw Patryk Vega, teraz Piotr Stramowski: „Szacunek do niej? No nie wiem...”

Konrad Szczęsny 29 października 2017 13:15
Piotr Stramowski, Patryk Vega
Fot. Eastnews, viva, Krzysztof Opaliński

Kontrowersje wokół „Botoksu” Patryka Vegi przerodziły się w medialny konflikt pomiędzy znanymi z produkcji reżysera aktorami. Piotr Stramowski, który sympatię widzów zyskał dzięki roli policjanta Majamiego w „Pitbullu”, zamieścił na Instagramie ostry komentarz dotyczący swojej filmowej partnerki, Mai Ostaszewskiej! Czy gwiazda „Diagnozy” zdecyduje się mu odpowiedzieć?

 

Zobacz też: Mimo ogromnej fali hejtu ten film już zapisał się w historii polskiej kinematografii. Dlaczego „Botoks” Patryka Vegi wzbudza tak duże kontrowersje?

 

Piotr Stramowski o Mai Ostaszewskiej i Magdalenie Cieleckiej

 

Wiadomo, że w produkcji Patryka Vegi, która już zyskała miano najchętniej oglądanego filmu 2017 roku, odmówiło udziału 13 aktorów. 

 

Botoks był najtrudniejszym filmem w mojej karierze. Udziału w nim odmówiło aż 13 aktorów i trzech moich wieloletnich pracowników. Dziś wiem, że tak musiało się stać. Kiedy idziesz z tłumem, zajdziesz tylko tam, gdzie tłum, a gdy podróżujesz samotnie, możesz dojść do miejsc, gdzie nikt nigdy nie dotarł. Myślę, że w tym filmie to się udało, bo niczego podobnego w tym kraju jeszcze nie było”, mówił wywiadzie dla cojestgrane24 reżyser.

 

Można domniemywać, że wśród tych, których nie zachwycił scenariusz produkcji, były Maja Ostaszewska oraz Magdalena Cielecka (przeznaczone pierwotnie dla nich role zagrały w „Botoksie” odpowiednio Agnieszka Dygant oraz Marieta Żukowska). Potwierdzałyby to słowa Patryka Vegi, dotyczące aktorek, które reżyser wypowiedział niedawno w wywiadzie.

 

Jestem przeciwnikiem hipokryzji. Nie mogę zgodzić się z tym, że Maja Ostaszewska i Magda Cielecka, które chodzą na czele tych marszów, dyskryminują mój film. Bo dla mnie to jest hipokryzja. One z jednej strony w tych marszach chodzą, walcząc rzekomo o wolność, a jednocześnie mi zabraniają wolności wypowiedzi [...]. To, co z ich strony jest czynione, jest czystą demagogią”, wyznał na antenie TVP Info.

Teraz do grona krytykujących koleżanki po fachu dołączył Piotr Stramowski.

 

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety’’
Fot. Materiały Prasowe

Piotr Stramowski i Maja Ostaszewska na planie filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”

 

Polecamy też: Mocniejsze niż w „Pitbullu” i „Psach”. Wybraliśmy 9 najlepszych cytatów z „Botoksu” Patryka Vegi

 

Piotr Stramowski o Mai Ostaszewskiej

 

Na profilu aktora znanego z roli w „Pitbullu” wybuchła dyskusja dotycząca tego, że działalność Patryka Vegi przybiera formę masowej produkcji filmów, nastawionych przede wszystkim na zysk.

 

Robi się trochę masówka, co pół roku film... Szacunek dla decyzji Mai Ostaszewskiej... I innych charakternych, jak np. Marcin Dorociński, którego w żadnym słabym filmie nie widziałem”, skomentował zdjęcie jeden z fanów.

Piotr Stramowski od razu wyraził swoją opinię na ten temat:

Szacunek dla Pani Mai za to, że po zagraniu w filmie i wielkim sukcesie Pitbull'a, nazwała aktorów pracujących z p. Vegą oportunistami..? Hmm... No nie wiem”, odpisał.

 

 

 

„Kobiety Mafii” reż. Patryk Vega, 23.02.18 🎬💣🔫💰💥😎 #kobietymafii #patrykvega #movie #poster #film #gangsta #pitbull

Post udostępniony przez Piotr Stramowski Official (@piotrstramowski_official)

 

To z kolei zdziwiło fanów aktora, którzy tłumnie zaczęli popierać postawę Mai Ostaszewskiej.

Panie Piotrze, bardzo lubię całą obsadę , Vegi oraz specyfikę jego filmów ,ale uważam, ze trochę w tych słowach jest prawdy, czasem warto wyjść ze strefy komfortu , aby nie zostać zaszufladkowanym...”, pisali.

 

Uważacie, że Maja Ostaszewska zdecyduje się odpowiedzieć na krytykę Piotra Stramowskiego?

 

Zobacz też: Znamy szczegóły kolejnego filmu Partyka Vegi! O czym będą „Kobiety mafii”?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.