O NIM JEST GŁOŚNO

Piotr Polk wziął sekretny ślub! Kim jest jego ukochana?

„Niczego nie ukrywaliśmy, lecz…”

Weronika Kostyra 3 grudnia 2018 20:56
Piotr Polk, VIVA! maj 2018
Fot. Piotr Porębski

Choć Piotr Polk jest jednym z popularniejszych polskich aktorów, jego życie prywatne owiane jest tajemnicą. Jest szarmancki, ale bardzo dba o swoją prywatność. Właśnie na wyszło na jaw, że aktor wziął sekretny ślub ze swoją ukochaną i to… trzy lata temu. Dlaczego trzymał to w tajemnicy?

Piotr Polk jest po ślubie!

Piotr Polk i jego menadżerka, Joanna Gajewska pobrali się w tajemnicy trzy lata temu. O niczym nie informowali mediów. Dlaczego? „Niczego nie ukrywaliśmy, lecz nie widzimy powodu, by informować o swoim życiu prywatnym”, wyznała żona aktora w rozmowie z magazynem Twoje Imperium. Także teraz nie chcą opowiedzieć o szczegółach uroczystości. Według plotek ślub mógł odbyć się za granicą w otoczeniu najbliższych.

Para jest razem od ośmiu lat. Niewiele mówią o swojej relacji, jednak niedawno Piotr Polk zdradził w wywiadzie, co czuje: „To port, w którym osłaniają mnie mocne falochrony. Z przyjemnością wracam do domu. Miło myśleć, że ktoś czeka”, powiedział w rozmowie z Twoim Stylem. To trzecie małżeństwo aktora. Wcześniej był żonaty z Hanną Polk i Magdaleną Wołłejko.

Serdecznie gratulujemy małżonkom! 

Piotr Polk i Joanna Gajewska na VIVA! Photo Awards 2018
Fot. AKPA

Piotr Polk
Fot. ONS

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…