O NIM JEST GŁOŚNO

Piotr Polk wziął sekretny ślub! Kim jest jego ukochana?

„Niczego nie ukrywaliśmy, lecz…”

Weronika Kostyra 3 grudnia 2018 20:56
Piotr Polk, VIVA! maj 2018
Fot. Piotr Porębski

Choć Piotr Polk jest jednym z popularniejszych polskich aktorów, jego życie prywatne owiane jest tajemnicą. Jest szarmancki, ale bardzo dba o swoją prywatność. Właśnie na wyszło na jaw, że aktor wziął sekretny ślub ze swoją ukochaną i to… trzy lata temu. Dlaczego trzymał to w tajemnicy?

Piotr Polk jest po ślubie!

Piotr Polk i jego menadżerka, Joanna Gajewska pobrali się w tajemnicy trzy lata temu. O niczym nie informowali mediów. Dlaczego? „Niczego nie ukrywaliśmy, lecz nie widzimy powodu, by informować o swoim życiu prywatnym”, wyznała żona aktora w rozmowie z magazynem Twoje Imperium. Także teraz nie chcą opowiedzieć o szczegółach uroczystości. Według plotek ślub mógł odbyć się za granicą w otoczeniu najbliższych.

Para jest razem od ośmiu lat. Niewiele mówią o swojej relacji, jednak niedawno Piotr Polk zdradził w wywiadzie, co czuje: „To port, w którym osłaniają mnie mocne falochrony. Z przyjemnością wracam do domu. Miło myśleć, że ktoś czeka”, powiedział w rozmowie z Twoim Stylem. To trzecie małżeństwo aktora. Wcześniej był żonaty z Hanną Polk i Magdaleną Wołłejko.

Serdecznie gratulujemy małżonkom! 

Piotr Polk i Joanna Gajewska na VIVA! Photo Awards 2018
Fot. AKPA

Piotr Polk
Fot. ONS

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.