Piotr Polk, VIVA! maj 2018
Fot. Piotr Porębski
O NIM JEST GŁOŚNO

Piotr Polk wziął sekretny ślub! Kim jest jego ukochana?

„Niczego nie ukrywaliśmy, lecz…”

Weronika Kostyra 3 grudnia 2018 20:56
Piotr Polk, VIVA! maj 2018
Fot. Piotr Porębski

Choć Piotr Polk jest jednym z popularniejszych polskich aktorów, jego życie prywatne owiane jest tajemnicą. Jest szarmancki, ale bardzo dba o swoją prywatność. Właśnie na wyszło na jaw, że aktor wziął sekretny ślub ze swoją ukochaną i to… trzy lata temu. Dlaczego trzymał to w tajemnicy?

Piotr Polk jest po ślubie!

Piotr Polk i jego menadżerka, Joanna Gajewska pobrali się w tajemnicy trzy lata temu. O niczym nie informowali mediów. Dlaczego? „Niczego nie ukrywaliśmy, lecz nie widzimy powodu, by informować o swoim życiu prywatnym”, wyznała żona aktora w rozmowie z magazynem Twoje Imperium. Także teraz nie chcą opowiedzieć o szczegółach uroczystości. Według plotek ślub mógł odbyć się za granicą w otoczeniu najbliższych.

Para jest razem od ośmiu lat. Niewiele mówią o swojej relacji, jednak niedawno Piotr Polk zdradził w wywiadzie, co czuje: „To port, w którym osłaniają mnie mocne falochrony. Z przyjemnością wracam do domu. Miło myśleć, że ktoś czeka”, powiedział w rozmowie z Twoim Stylem. To trzecie małżeństwo aktora. Wcześniej był żonaty z Hanną Polk i Magdaleną Wołłejko.

Serdecznie gratulujemy małżonkom! 

Piotr Polk i Joanna Gajewska na VIVA! Photo Awards 2018
Fot. AKPA

Piotr Polk
Fot. ONS

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.