Piotr Kupicha, Dzień Dobry TVN, 2014
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Kupicha miał wypadek. Wokalista pokazał nagranie ze szpitala

Jak się czuje?

Olga Figaszewska 12 lipca 2022 09:07
Piotr Kupicha, Dzień Dobry TVN, 2014
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Piotr Kupicha podzielił się z fanami przykrą informacją. Wokalista zespołu Feel ma problemy z poruszaniem się. Artysta doznał kontuzji podczas gry w piłkę nożną. Jak się czuje? Muzyk podziękował fanom za wsparcie i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. 

Piotr Kupicha doznał kontuzji

Piotr Kupicha ma problemy zdrowotne i porusza się o kulach. Wokalista jest fanem sportu. Trenuje bieganie, tenis, a niedawno spróbował swoich na boisku. Okazuje się, że to tam doszło do nieszczęsnego wypadku. Piotr Kupicha doznał bolesnego urazu. 

„Naderwany Achilles, piłka nożna nie jest dla mnie. Manager mnie wyciągnął na piłkę i bach!”, wyjaśnił w rozmowie z Faktem i zaznaczył, że będzie odczuwał skutki kontuzji jeszcze przez dwa tygodnie.

Zobacz też: Mieczyki uratowały życie Mai Bohosiewicz. Po tej sytuacji aktorka udała się po pomoc do specjalisty

Artysta zamieścił na Instagramie nagranie, w którym opowiedział o swoich problemach i uspokajał swoich fanów. Okazuje się, że ścięgno Achillesa zostało naderwane siedem centymetrów od podstawy.

„Na liczne pytania, po co mi te kule? Achilles piłki nożnej ze mnie żaden, więc ścięgno naderwane. Pacjent będzie żył. Pozdrawiam, widzimy się na koncertach”, zażartował.

Fani pospieszyli z życzeniami i starali się wspierać ulubionego wokalistę w komentarzach. „Piotrze dużo zdrowia pozdrowienia. dla. Całego zespołu Feel”, „Do wesela się zagoi! 😀 Zdrówka, duuuuużo zdrówka”, „Kuruj mi się chłopie bo koncerty czekają”, współczuję ale będzie wszystko dobrze ❤️ Trzymam kciuki”, czytamy.

Życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił! 

Źródło: Fakt

Czytaj też: Walka z nałogami, demonami przeszłości, nieszczęśliwa miłość. Trudne życie Stevena Tylera, rockmana wszech czasów

Piotr Kupicha, Dzień Dobry TVN, 2022
Fot. Mateusz Grochocki/East News

Piotr Kupicha, Dzień Dobry TVN, 2022

Piotr Kupicha, Dzień Dobry TVN, 2021
Fot. Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East News

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.