Piotr Fronczewski
Fot. Krzysztosz Żuczkowski/FORUM
Z ŻYCIA GWIAZD

„Nie wiedziałem, którędy mi serce wyskoczy. [...] Zacząłem jechać do szpitala...”

Piotr Fronczewski pierwszy raz o poważnych problemach ze zdrowiem

Rafał Kowalski 16 marca 2019 08:08
Piotr Fronczewski
Fot. Krzysztosz Żuczkowski/FORUM

Piotr Fronczewski pierwszy raz szczerze opowiedział o swoich problemach ze zdrowiem. Latem zeszłego roku w mediach pojawiły się informacje o tym, że aktor trafił nagle do szpitala. Mimo wielu domniemań od informatorów, artysta nigdy dotąd nie komentował tego, co naprawdę się stało. Aż do teraz.

Problemy z sercem Piotra Fronczewskiego

72-letni aktor był ostatnio gościem Michała Figurskiego w Radiu Zet. Zapytany o to, co stało się w zeszłym roku, odpowiedział ze szczegółami. „Byłem oswojony ze swoją arytmią, nie miałem w owym czasie napadów. Poszedłem do kina. Oglądałem film i nagle coś zaczęło się dziać. Ale było to zupełnie coś innego niż dotychczas. Nie wiedziałem, którędy mi serce wyskoczy. Opuściłem salę kinową, wsiadłem do samochodu i zacząłem jechać do szpitala. Jak się dało, trochę po trawniku, trochę po torach”, zdradził Fronczewski w trakcie audycji.

Okazuje się, że medycy zaproponowali artyście leki, które nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Aktor dwukrotnie poddał się zabiegowi ablacji, dzięki której na stałe miał uporać się z dokuczliwymi dolegliwościami. Piotr Fronczewski przyznał, że czuje się dobrze, dzięki czemu stale staje deskach teatralnych. „Stara zasada mówi, że jeśli aktor nie przychodzi na przedstawienie, to znaczy, że nie żyje”, żartował sobie w Radiu Zet.

Mamy nadzieję, że kłopoty ze zdrowiem do pana Piotra już nie powrócą. Znacznie bardziej, niż czytać o nim niepokojące artykuły, wolimy podziwiać aktora w swoim żywiole. Nie możemy doczekać się kolejnych spektakli i filmów z udziałem Piotra Fronczewskiego. Na razie najłatwiej zobaczyć go w produkcji Polsatu o tytule W rytmie serca. Śledzicie ten serial? 

Piotr Fronczewski
Fot. fot. Jacek Dominski/REPORTER

FB Fronczewski
Fot. eastnews

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.