Piotr Adamczyk, VIVA! 2008
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Piotr Adamczyk jednym zdjęciem potwierdził doniesienia o ślubie?!

Wiemy, kiedy odbyła się uroczystość!

Olga Figaszewska 30 lipca 2019 11:55
Piotr Adamczyk, VIVA! 2008
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Piotr Adamczyk jest już po ślubie? Taka informacja niedawno pojawiła się w mediach, ale aktor dotychczas nie komentował tych doniesień. Teraz opublikował w sieci wymowne zdjęcie! Co przedstawia?

Piotr Adamczyk jest już po ślubie?!

 Wybranką  serca Piotra Adamczyka jest zjawiskowa modela, Karolina Szymczak. Para postanowiła wziąć ślub w tajemnicy. I chociaż żadne z głównych zainteresowanych nie zdecydowało się na oficjalny komentarz, to wydaje się, że zdjęcia, które zamieścili w mediach społecznościowych są potwierdzeniem ostatnim doniesień. Na ich dłoniach fani dostrzegli obrączki. Jak udało się ustalić dziennikarzom Plejady, uroczystość odbyła się 29 czerwca.

Kim jest Karolina Szymczak, żona Piotra Adamczyka?

Karolina Szymczak to modelka i początkująca aktorka. 28-latkę mogliśmy podziwiać na dużym ekranie w filmie Diablo – Wyścig o wszystko, pojawiła się także w serialu Oko za okoPięknej blondynce udało się skraść serce aktorka. I chociaż świeżo upieczonych małżonków dzieli 19 lat, to nic nie jest w stanie stanąć na drodze prawdziwej miłości.

,,Piotr i Karolina spotykają się prawie rok i bardzo się kochają. Karolina spodobała się jego mamie. Przez te wszystkie miesiące starali się zachować swój związek w tajemnicy. Ostatnio jednak już nie kryją się tak bardzo", donosił pod koniec ubiegłego roku Super Express.

Gratulujemy i życzymy szczęścia na nowej drodze życia! 

Karolina Szymczak
Fot. Karolina Szymczak/InstaStories

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochaną być...🌸❤️#loveisintheair #kwiatybezokazji

Post udostępniony przez Karolina Szymczak (@karolina.szymczak)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.