O NIM JEST GŁOŚNO

Zawodnik polskiej reprezentacji w piłce nożnej zostanie ojcem!

Dawid Kownacki pokazał „cieszynkę”!

Weronika Kostyra 5 grudnia 2018 16:10
piłkarz Dawid Kownacki zostanie ojcem
Fot. Instagram @dkownacki9

Dawid Kownacki, zawodnik polskiej reprezentacji w piłce nożnej podzielił się właśnie ze światem radosną nowiną. 21-letni kolega z boiska Roberta Lewandowskiego, po strzeleniu gola dla swojej drużyny Sampdoria Genua, zrobił „cieszynkę”, ogłaszając, że wkrótce zostanie ojcem! Jednocześnie zapewnił zwycięstwo swojej drużynie.

Polski piłkarz spodziewa się dziecka!

W ten sam sposób ciążę żony ogłosił światu Robert Lewandowski. To popularny wśród piłkarzy gest. „Dla mnie to był bardzo ważny gol, czekałem na niego, ponieważ chciałem, aby wszyscy wiedzieli, że moja partnerka jest w ciąży. Strzeliłem go i pokazałem, że będziemy mieli dziecko”, mówił zawodnik po meczu. Dawid Kownacki od dwóch lat jest w związku z Aleksandrą Adamczyk. Modelka ma na swoim koncie między innymi sesję w magazynie Playboy. Para spodziewa się teraz swojego pierwszego dziecka.

Kim jest Dawid Kownacki?

Piłkarz urodził się 14 marca 1997 roku w Gorzowie Wielkopolskim. W 2014 został nominowany jako „Odkrycie sezonu”. Trzy lata później podpisał kontrakt z włoskim klubem Sampdoria. W polskiej reprezentacji grał najpierw w szczeblu do 17 lat. Do reprezentacji został powołany 4 czerwca 2015 roku na eliminacyjny mecz z Gruzją oraz towarzyski z Grecją.

Gratulujemy przyszłym rodzicom! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podwójna radość 😍❤️🤰🏻⚽️

Post udostępniony przez Dawid Kownacki (@dkownacki9)

Dawid Kownacki i Robert Lewandowski
Fot. AFP/EAST NEWS

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!