Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

„Jestem tym naprawdę podekscytowany”. Robert Lewandowski udzielił pierwszego wywiadu od narodzin córki!

Sabina Zięba 7 maja 2017 13:00
	Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

W czwartek, 4 maja 2017 roku, na świat przyszło pierwsze dziecko Roberta Lewandowskiego i jego żony, Anny Lewandowskiej - córka Klara. Zdjęcie opublikowane wówczas przez piłkarza pobiło rekord polubień i komentarzy na jego profilu. Parze gratulowali fani, a także mnóstwo gwiazd, m. in. Grzegorz Krychowiak, Marcelina Zawadzka czy Marina Łuczenko-Szczęsna.

Polecamy też: Z całego świata płyną gratulacje dla Anny i Roberta Lewandowskich. Zobacz, które gwiazdy przyłączyły się do życzeń

Sportowiec nie miał jednak zbyt wiele czasu na cieszenie się ojcostwem, ponieważ wrócił już na murawę. Podczas jednego z treningów wywiad przeprowadzili z nim dziennikarze telewizji internetowej Bayernu Monachium. Robert odniósł się do stanu zdrowia swojej wybranki, a także pierwszych wrażeń. Powiedział: "To niesamowite uczucie. Coś zupełnie nowego. Czuję się dobrze, moja żona też. Chcielibyśmy podziękować za te wszystkie wiadomości, które dostaliśmy. (...) To wyjątkowy moment. Teraz wszystko w naszym domu będzie już inne, ale jesteśmy bardzo szczęśliwi". 

Polecamy też: Anna Lewandowska urodziła za granicą z dala od rodziny. Kto pomoże jej w pierwszych chwilach z dzieckiem?

Zdradził on również, że wypełnia już pierwsze rodzicielskie obowiązki: "Czy zmieniałem już pieluchę? Tak, zrobiłem to! To coś zupełnie normalnego dla młodych rodziców. Jestem tym wszystkim naprawdę podekscytowany. To coś totalnie nowego i bardzo wyjątkowego", a na pytanie czy po wygranych meczach będzie ujawniał kolejne informacje, odpowiedział: "Poczekamy, zobaczymy. (...) Być może coś zaplanowałem. Ale najpierw musimy zagrać i wygrać, a jeśli coś strzelę, zobaczycie pewnie coś nowego". 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.