Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska skomentowała poród! Padły poruszające słowa!

Co zdradziła trenerka?

Olga Figaszewska 7 maja 2020 09:06
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

To dla nich wyjątkowy czas! Rodzina Anny i Roberta Lewandowskich powiększyła się. W środę, 6 maja na świat przyszła druga córeczka pary, Laura. Szczęśliwą nowinę o narodzinach maleństwa jako pierwszy przekazał dumny tata. Teraz w mediach społecznościowych uroczą fotografią z fanami podzieliła się Ania Lewandowska. 

Pierwszy wpis Anny Lewandowskiej po narodzinach Laury

Anna Lewandowska i jej córeczka Laura czują się bardzo dobrze. Najbliżsi trenerki obawiali się nieco porodu. „Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi”, mówiła wczoraj dziennikarzom PAP świeżo upieczona babcia, mama Ani Lewandowskiej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello little one 💖 welcome to the world Laura! Well done Mummy @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Kompletujesz wyprawkę dla maleństwa? Oto nasze propozycje

Trenerka i maleństwo są już w domu. Mogą cieszyć się wspólnymi chwilami. Zwłaszcza dla Kary, to wyjątkowy czas. Trzyletnia córeczka pary nie mogła doczekać się siostrzyczki!

Żona Roberta Lewandowskiego zamieściła na Instgramie urocze zdjęcie Laury i podziękowała za tysiące wiadomości. 

,,Laura❤️ Kochani dziękujemy za tysiące wiadomości ❤️🙏 Od wczoraj jesteśmy w komplecie w domku i czujemy się super👨‍👩‍👧‍👧", napisała Ania Lewandowska. 

Raz jeszcze gratulujemy! Szczęśliwej mamie i jej maleństwu życzymy dużo zdrowia! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.