Lewandowscy pierwszy spacer
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Pierwszy spacer Klary Lewandowskiej. Robert jest naprawdę dumny!

kc 16 maja 2017 14:00
Lewandowscy pierwszy spacer
Fot. Instagram

Klara Lewandowska nazywana „polskim royal baby” udała się na swój pierwszy spacer. Oczywiście z rodzicami - Anną Lewandowską i Robertem Lewandowskim. Dumny tato wstawił na Instagram zdjęcie z pierwszego spaceru i podpisał „with my girls”. W  ciągu pół godziny polubiło je ponad 80 tysięcy osób.

 

Anna Lewandowska wraca do formy

 

Córka Anny i Roberta przyszło na świat 4 maja i od tej pory jest najchętniej opisywanym dzieckiem w Polsce. Przez całą ciążę trenerka unikała opowiadania o swoim tanie i samopoczuciu ale chętnie umieszczała zdjęcia z treningów i udzielała rad na temat odżywiania. Robi to nadal a za kilka dni ukaże się jej książka z poradami dla ciężarnych.

Zobacz też: Anna Lewandowska pisze książkę dla ciężarnych!

Sama jest najlepszą reklamą swoich zaleceń. Już 10 dni po porodzie stanęła przed obiektywem aby pokazać w jak świetnej jest formie. Zaznaczyła, że jej szczupła figura nie jest efektem ćwiczeń bo teraz jest „czas na regenerację”. Robert Lewandowski na razie nie może sobie pozwolić na odpoczynek, bo jeszcze trwa sezon. Jednak narodziny Klary, o których to właśnie on jako pierwszy poinformował fanów mają na niego znakomity wpływ. Jest w świetnym humorze i widać, że jest bardzo dumny ze swojej powiększającej się rodziny. Media spekulują, że Klara wkrótce doczeka się rodzeństwa. Anna i Robert zapowiadali przecież, że chcą mieć dużą rodzinę.

Zobacz także: "Sport w życiu naszych dzieci na pewno będzie ważny”. Anna i Robert Lewandowscy marzą o powiększeniu rodziny?

 

With my girls❤️ @annalewandowskahpba #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?