Robert Lewandowski, Bayern Monachium, Lewandowski stawki, Lewandowski wartość
Fot. Facebook @Robert Lewandowski
O TYM SIĘ MÓWI

Klara Lewandowska otrzymała pierwszy prezent. Co odebrał dumny tata od nietypowego kibica?

Sabina Zięba 8 maja 2017 10:00
Robert Lewandowski, Bayern Monachium, Lewandowski stawki, Lewandowski wartość
Fot. Facebook @Robert Lewandowski

Dla Lewandowskich nastał teraz wyjątkowy czas. Od 4 maja spełniają się nie tylko zawodowo, ale także w roli rodziców małej Klary. Piłkarz od razu podzielił się z fanami wspaniałą nowiną, zamieszczając zdjęcie z córką na portalach społecznościowych. Udzielił również wywiadu telewizji internetowej Bayernu Monachium, w którym zdradził, że m. in. zmieniał już pieluchę.

Polecamy też: „Jestem tym naprawdę podekscytowany”. Robert Lewandowski udzielił pierwszego wywiadu od narodzin córki!

Od momentu ogłoszenia narodzin dziecka nie ustają płynąć gratulacje dla pary sportowców od gwiazd oraz wielu fanów. Okazało się również, że Lewandowscy zaczęli przyjmować pierwsze prezenty! Ostatnio po jednym z meczów Robertowi Lewandowskiemu oraz jego koledze z drużyny, Hiszpanowi Thiago Alcantarze, który w ostatnich dniach również doczekał się pociechy, maskotka Bayernu Monachium wręczyła nieprzecięty upominek. Udostępniono wówczas poniższe wideo:
 

Polecamy też: Z całego świata płyną gratulacje dla Anny i Roberta Lewandowskich. Zobacz, które gwiazdy przyłączyły się do życzeń

Szczęśliwi ojcowie otrzymali specjalne śpioszki w barwach klubu oraz miniaturki maskotki drużyny. Wykonane zostało również pamiątkowe zdjęcie.

Fot. Instagram @lewandowska_fanpage

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?