Robert Lewandowski, Bayern Monachium, Lewandowski stawki, Lewandowski wartość
Fot. Facebook @Robert Lewandowski
O TYM SIĘ MÓWI

Klara Lewandowska otrzymała pierwszy prezent. Co odebrał dumny tata od nietypowego kibica?

Sabina Zięba 8 maja 2017 10:00
Robert Lewandowski, Bayern Monachium, Lewandowski stawki, Lewandowski wartość
Fot. Facebook @Robert Lewandowski

Dla Lewandowskich nastał teraz wyjątkowy czas. Od 4 maja spełniają się nie tylko zawodowo, ale także w roli rodziców małej Klary. Piłkarz od razu podzielił się z fanami wspaniałą nowiną, zamieszczając zdjęcie z córką na portalach społecznościowych. Udzielił również wywiadu telewizji internetowej Bayernu Monachium, w którym zdradził, że m. in. zmieniał już pieluchę.

Polecamy też: „Jestem tym naprawdę podekscytowany”. Robert Lewandowski udzielił pierwszego wywiadu od narodzin córki!

Od momentu ogłoszenia narodzin dziecka nie ustają płynąć gratulacje dla pary sportowców od gwiazd oraz wielu fanów. Okazało się również, że Lewandowscy zaczęli przyjmować pierwsze prezenty! Ostatnio po jednym z meczów Robertowi Lewandowskiemu oraz jego koledze z drużyny, Hiszpanowi Thiago Alcantarze, który w ostatnich dniach również doczekał się pociechy, maskotka Bayernu Monachium wręczyła nieprzecięty upominek. Udostępniono wówczas poniższe wideo:
 

Polecamy też: Z całego świata płyną gratulacje dla Anny i Roberta Lewandowskich. Zobacz, które gwiazdy przyłączyły się do życzeń

Szczęśliwi ojcowie otrzymali specjalne śpioszki w barwach klubu oraz miniaturki maskotki drużyny. Wykonane zostało również pamiątkowe zdjęcie.

Fot. Instagram @lewandowska_fanpage

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.