Robert Lewandowski, Bayern Monachium, Lewandowski stawki, Lewandowski wartość
Fot. Facebook @Robert Lewandowski
O TYM SIĘ MÓWI

Klara Lewandowska otrzymała pierwszy prezent. Co odebrał dumny tata od nietypowego kibica?

Sabina Zięba 8 maja 2017 10:00
Robert Lewandowski, Bayern Monachium, Lewandowski stawki, Lewandowski wartość
Fot. Facebook @Robert Lewandowski

Dla Lewandowskich nastał teraz wyjątkowy czas. Od 4 maja spełniają się nie tylko zawodowo, ale także w roli rodziców małej Klary. Piłkarz od razu podzielił się z fanami wspaniałą nowiną, zamieszczając zdjęcie z córką na portalach społecznościowych. Udzielił również wywiadu telewizji internetowej Bayernu Monachium, w którym zdradził, że m. in. zmieniał już pieluchę.

Polecamy też: „Jestem tym naprawdę podekscytowany”. Robert Lewandowski udzielił pierwszego wywiadu od narodzin córki!

Od momentu ogłoszenia narodzin dziecka nie ustają płynąć gratulacje dla pary sportowców od gwiazd oraz wielu fanów. Okazało się również, że Lewandowscy zaczęli przyjmować pierwsze prezenty! Ostatnio po jednym z meczów Robertowi Lewandowskiemu oraz jego koledze z drużyny, Hiszpanowi Thiago Alcantarze, który w ostatnich dniach również doczekał się pociechy, maskotka Bayernu Monachium wręczyła nieprzecięty upominek. Udostępniono wówczas poniższe wideo:
 

Polecamy też: Z całego świata płyną gratulacje dla Anny i Roberta Lewandowskich. Zobacz, które gwiazdy przyłączyły się do życzeń

Szczęśliwi ojcowie otrzymali specjalne śpioszki w barwach klubu oraz miniaturki maskotki drużyny. Wykonane zostało również pamiątkowe zdjęcie.

Fot. Instagram @lewandowska_fanpage

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!