Magdalena Boczarska pierwszy raz po urodzeniu syna Henryka. Jak wygląda?
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Magdalena Boczarska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie! Jak czuje się świeżo upieczona mama?

Konrad Szczęsny 8 stycznia 2018 13:45
Magdalena Boczarska pierwszy raz po urodzeniu syna Henryka. Jak wygląda?
Fot. East News

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostali po raz pierwszy rodzicami 18 grudnia 2017 roku. Oboje słyną z tego, że rzadko pokazują się razem na salonach i chronią swoją prywatność. Jednak dzięki mediom społecznościowym fani aktorskiej pary mogą od czasu do czasu dowiedzieć się, co słychać u ich ulubieńców.

 

Polecamy też: Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostali rodzicami! Znamy płeć i imię dziecka

 

Magdalena Boczarska na pierwszym zdjęciu po urodzeniu dziecka

Od momentu urodzenia dziecka Magdalena Boczarska ani razu nie pokazała się publicznie. Świeżo upieczona mama i jej partner oddawali się zapewne rodzicielskim obowiązkom, unikając jak ognia brylowania na salonach. 

W miniony weekend na InstaStories Magdaleny Boczarskiej pojawiło się jednak pierwsze zdjęcie aktorki po urodzeniu dziecka. Gwiazda „Sztuki kochania” wybrała się do kosmetyczki i zaprezentowała świeżo pomalowane paznokcie. Fotografię podpisała „czas na relaks”. Nic dziwnego, że partnerka Mateusza Banasiuka pozuje na nim uśmiechnięta od ucha do ucha: takie chwile to rzadkość przy sprawowaniu opieki nad maleńkim dzieckiem.

Magdalena Boczarska pierwszy raz po urodzeniu syna Henryka. Jak wygląda?
Fot. Instagram @magdalenaboczarska

Zobacz też: To był prawdziwy „baby boom” w show-biznesie! Zobacz, które dzieci gwiazd przyszły na świat w 2017 roku! EKSKLUZYWNE VIDEO!

 

Płeć i imię dziecka Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka

Nieoficjalnie mówi się, że Magdalena Boczarska 18 grudnia urodziła chłopca, któremu wraz z Mateuszem Banasiukiem zdecydowali się nadać mu imię Henryk. 

 

Magdalena Boczarska
Fot. East News

 

Zobacz też: Mateusz Banasiuk podzielił się z fanami przemyśleniami na temat ojcostwa! Jak radzi sobie w nowej roli?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.