Magdalena Boczarska pierwszy raz po urodzeniu syna Henryka. Jak wygląda?
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Magdalena Boczarska pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie! Jak czuje się świeżo upieczona mama?

Konrad Szczęsny 8 stycznia 2018 13:45
Magdalena Boczarska pierwszy raz po urodzeniu syna Henryka. Jak wygląda?
Fot. East News

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostali po raz pierwszy rodzicami 18 grudnia 2017 roku. Oboje słyną z tego, że rzadko pokazują się razem na salonach i chronią swoją prywatność. Jednak dzięki mediom społecznościowym fani aktorskiej pary mogą od czasu do czasu dowiedzieć się, co słychać u ich ulubieńców.

 

Polecamy też: Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostali rodzicami! Znamy płeć i imię dziecka

 

Magdalena Boczarska na pierwszym zdjęciu po urodzeniu dziecka

Od momentu urodzenia dziecka Magdalena Boczarska ani razu nie pokazała się publicznie. Świeżo upieczona mama i jej partner oddawali się zapewne rodzicielskim obowiązkom, unikając jak ognia brylowania na salonach. 

W miniony weekend na InstaStories Magdaleny Boczarskiej pojawiło się jednak pierwsze zdjęcie aktorki po urodzeniu dziecka. Gwiazda „Sztuki kochania” wybrała się do kosmetyczki i zaprezentowała świeżo pomalowane paznokcie. Fotografię podpisała „czas na relaks”. Nic dziwnego, że partnerka Mateusza Banasiuka pozuje na nim uśmiechnięta od ucha do ucha: takie chwile to rzadkość przy sprawowaniu opieki nad maleńkim dzieckiem.

Magdalena Boczarska pierwszy raz po urodzeniu syna Henryka. Jak wygląda?
Fot. Instagram @magdalenaboczarska

Zobacz też: To był prawdziwy „baby boom” w show-biznesie! Zobacz, które dzieci gwiazd przyszły na świat w 2017 roku! EKSKLUZYWNE VIDEO!

 

Płeć i imię dziecka Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka

Nieoficjalnie mówi się, że Magdalena Boczarska 18 grudnia urodziła chłopca, któremu wraz z Mateuszem Banasiukiem zdecydowali się nadać mu imię Henryk. 

 

Magdalena Boczarska
Fot. East News

 

Zobacz też: Mateusz Banasiuk podzielił się z fanami przemyśleniami na temat ojcostwa! Jak radzi sobie w nowej roli?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?