Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Córki Lewandowskich, Klara i Laura, razem na zdjęciu. To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Fotografia już podbija internet!

Gabriela Czernecka 8 maja 2020 09:30
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski 6 maja 2020 roku po raz drugi zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się dziewczynka, której para dała na imię Laura. Nie ma wątpliwości, że Klara Lewandowska, starsza córka małżeństwa nie mogła doczekać się rodzeństwa. Trenerka właśnie podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem córek. Ta fotografia już podbija Internet!

Klara i Laura Lewandowskie razem na zdjęciu

W środę, 6 maja na świat przyszła druga córka Anny i Roberta Lewandowskich, Laura. Szczęśliwą nowinę o narodzinach maleństwa jako pierwszy przekazał dumny tata. „Cześć malutka! Witaj na świecie Laura. Dobra robota Mamusiu”, napisał na Instagramie Robert Lewandowski. Następnego dnia w mediach społecznościowych uroczą fotografią z fanami podzieliła się Ania Lewandowska, która wyjawiła, że wraz z córeczką przebywa już w domu: „Laura❤️ Kochani dziękujemy za tysiące wiadomości ❤️🙏 Od wczoraj jesteśmy w komplecie w domku i czujemy się super👨‍👩‍👧‍👧", napisała Ania Lewandowska. 

Dziś mamy okazję podziwiać wspólne zdjęcie Klary i Laury Lewandowskich. Córki pary razem pozują do fotografii - Klara czule nachyla się na młodszą siostrą.  Wszyscy mogą się teraz cieszyć wspólnymi chwilami. Zwłaszcza dla Kary, to wyjątkowy czas. Trzyletnia córeczka pary nie mogła doczekać się siostrzyczki!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.