Małgorzta i Radosław Majdanowie, ślub, sesja VIVA!
Fot. Robert Wolański
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcie z pierwszego spotkania z Radosławem Majdanem!

Para obchodzi dziś 4. rocznicę ślubu

Rafał Kowalski 10 września 2020 14:44
Małgorzta i Radosław Majdanowie, ślub, sesja VIVA!
Fot. Robert Wolański

Na prawdziwą miłość nigdy nie jest za późno, a najlepszym dowodem na to są Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Drogi prezenterki TVN i bramkarza skrzyżowały się w momencie, gdy każde z nich było po kilku nieudanych związkach. Dziś małżonkowie obchodzą 4 rocznicę ślubu. Z tej okazji ulubienica widzów pokazała wiele znaczące dla niej zdjęcie!

Pierwsze spotkanie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Choć niewielu to jeszcze pamięta, prowadząca Perfekcyjną panią domu i piłkarz nie znali się aż do października 2013 roku, kiedy to wpadli na siebie na premierze filmu Mój biegun. Po latach sportowiec przyznał, że spotkanie nie było totalnie przypadkowe... Po prostu bardzo chciał poznać Małgosię i od tego momentu zabiegał o jej względy. „Tego dnia, w tym momencie nasze życie zmieniło się na zawsze. Po moim uśmiechu widać, że zaiskrzyło od razu. Wielu nie dawało nam szansy, ale my wiedzieliśmy... kocham Cię Radziu ❤ Tyle jeszcze przed nami”, napisała dziś wzruszona mama Tadzia, Stasia i Henia i opublikowała archiwalną fotografię.

Gdy między gwiazdami pojawiło się uczucie, para musiała ukrywać się przed paparazzi, którym rzadko umykają tak gorące romanse… „Jest nam lepiej niż na początku. Na początku jak się poznawaliśmy, pierwsze miesiące były bardziej burzliwe”, mówiła nam we wrześniu 2017 roku gwiazda TVN. Wkrótce oboje zyskali spokój...

Pod koniec 2014 roku, w Święta Bożego Narodzenia, bramkarz miał oświadczyć się Małgorzacie Rozenek przy wspólnym stole. Kolejne miesiące mijały, relacja narzeczonych się zacieśniała, synowie prezenterki polubili partnera mamy aż w końcu… zakochani wzięli ślub!Uroczystość odbyła się w przepięknym miejscu w Konstancinie pod Warszawą. Wesele gwiazd okrzyknięto medialnym wydarzeniem roku! A dla zakochanych był to po prostu najpiękniejszy dzień ich życia...

Dziś obchodzimy 4. rocznicę tego radosnego wydarzenia. Małgorzacie i Radosławowi życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze! 

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana
Fot. Edipresse

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.