Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, main topic
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Zamiast tropików wybrali... Zobacz, jak Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie spędzili pierwszą rocznicę ślubu

Damian Duda 29 sierpnia 2017 14:30
Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, main topic
Fot. East News

 

Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Prezenterka oraz jej mąż spędzili ten dzień w wyjątkowy sposób.

 

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak podsumowuje rok małżeństwa z Piotrem Woźniakiem-Starakiem: „Jesteśmy taką oryginalną parą”

Rocznica ślubu

Agnieszka i Piotr spotykali się od 2014 r. Wybranek prezenterki oświadczył się jej w iście królewskim stylu, na corocznym Balu Fundacji TVN. Media prześcigały się w spekulacjach na temat wartości pierścionka zaręczynowego, który dostała prezenterka.

 

Prowadząca „Azja Express’’ niechętnie mówi o życiu prywatnym. W jednym z wywiadów przyznała, że z Piotrem nie może liczyć na nudę.

 

Oboje jesteśmy dojrzałymi ludźmi, więc bardzo dbamy o to, co nas łączy. Jak mówi Piotr, trzeba dbać o szczegóły. Ciągle mnie zaskakuje. On w ogóle jest szalonym przypadkiem... Ale gdyby nie był, nie wyszłabym za niego”, mówiła w jednym z wywiadów dziennikarka. 

 

Pierwszą rocznicę ślubu prezenterka postanowiła spędzić w gronie przyjaciół. Wspólnie ze swoim mężem wybrali się w polskie góry.

 

 

#1st #anniversary ❤️

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Ślub Agnieszki Woźniak-Starak

27 sierpnia 2016 r. powiedziała sakramentalne „tak’’. Ceremonia odbyła się w wyjątkowym miejscu — w weneckim pałacu Ca' Vendramin Calergi przy słynnym Canal Grande, zaś przyjęcie zostało zorganizowane w Pisani Moretta. Państwo młodzi oraz zaproszeni goście przemieszczali się po Wenecji wodnymi taksówkami. W gronie zaproszonych nie zabrakło osób związanych z polskim show-biznesem. W tym wyjątkowym dniu Agnieszce i Piotrowie towarzyszyli m.in.: Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk, Nergal, Edward Miszczak, Katarzyna Kolenda Zaleska, Zosia Ślotała oraz Kamil Haidar.

 

Zobacz też: Dziś pierwsza rocznica ślubu Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia z tej uroczystości

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.