Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, main topic
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Zamiast tropików wybrali... Zobacz, jak Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie spędzili pierwszą rocznicę ślubu

Damian Duda 29 sierpnia 2017 14:30
Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, main topic
Fot. East News

 

Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Prezenterka oraz jej mąż spędzili ten dzień w wyjątkowy sposób.

 

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak podsumowuje rok małżeństwa z Piotrem Woźniakiem-Starakiem: „Jesteśmy taką oryginalną parą”

Rocznica ślubu

Agnieszka i Piotr spotykali się od 2014 r. Wybranek prezenterki oświadczył się jej w iście królewskim stylu, na corocznym Balu Fundacji TVN. Media prześcigały się w spekulacjach na temat wartości pierścionka zaręczynowego, który dostała prezenterka.

 

Prowadząca „Azja Express’’ niechętnie mówi o życiu prywatnym. W jednym z wywiadów przyznała, że z Piotrem nie może liczyć na nudę.

 

Oboje jesteśmy dojrzałymi ludźmi, więc bardzo dbamy o to, co nas łączy. Jak mówi Piotr, trzeba dbać o szczegóły. Ciągle mnie zaskakuje. On w ogóle jest szalonym przypadkiem... Ale gdyby nie był, nie wyszłabym za niego”, mówiła w jednym z wywiadów dziennikarka. 

 

Pierwszą rocznicę ślubu prezenterka postanowiła spędzić w gronie przyjaciół. Wspólnie ze swoim mężem wybrali się w polskie góry.

 

 

#1st #anniversary ❤️

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Ślub Agnieszki Woźniak-Starak

27 sierpnia 2016 r. powiedziała sakramentalne „tak’’. Ceremonia odbyła się w wyjątkowym miejscu — w weneckim pałacu Ca' Vendramin Calergi przy słynnym Canal Grande, zaś przyjęcie zostało zorganizowane w Pisani Moretta. Państwo młodzi oraz zaproszeni goście przemieszczali się po Wenecji wodnymi taksówkami. W gronie zaproszonych nie zabrakło osób związanych z polskim show-biznesem. W tym wyjątkowym dniu Agnieszce i Piotrowie towarzyszyli m.in.: Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk, Nergal, Edward Miszczak, Katarzyna Kolenda Zaleska, Zosia Ślotała oraz Kamil Haidar.

 

Zobacz też: Dziś pierwsza rocznica ślubu Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia z tej uroczystości

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.