Olga Kalicka jest w ciąży! Olga Kalicka z partnerem
Fot. Insatagram @olgakalicka
O TYM JEST GŁOŚNO

Olga Kalicka i Cezary Nowak podzielili się informacją o zaręczynach!

Aktorka pokazała pierścionek z brylantem

Rafał Kowalski 3 lutego 2019 20:22
Olga Kalicka jest w ciąży! Olga Kalicka z partnerem
Fot. Insatagram @olgakalicka

Znają się jeszcze ze szkolnych ław, ale szczęśliwą parę tworzą dopiero od ponad roku. Z kolei przez ostatnie miesiące Olga Kalicka i Cezary Nowak byli na ustach wszystkich. Najpierw ze względu na ciążę aktorki, potem na szczęśliwe rozwiązanie, a teraz… ponieważ para podzieliła się informacją o zaręczynach!

Zaręczyny Olgi Kalickiej – zdjęcie

Do tej pory mówiło się o tym, że Cezary Nowak oświadczył się ukochanej już rok temu. I to prawda! Ale dopiero dziś Olga Kalicka dodała zdjęcie, na którym wyraźnie widać pierścionek zaręczynowy.

Co prawda gwiazda nie opatrzyła fotografii jednoznacznym podpisem, ale wyręczyła ją w tym jedna z firm jubilerskich. „Jak my kochamy taką brylantową historię! Przepiękna i cudowna para Olga Kalicka i Cezary Nowak zaręczyli się! Cieszymy się z całego serca, że pierścionek od "Brylantowych Historii" jest tym tym jednym, wyjątkowym, wybranym z miłości!❤ Jeszcze raz gratulujemy i życzymy nieustającej tak wielkiej miłości!”, mogliśmy przeczytać w sieci. Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji dla zakochanych.


Przypomnijmy, że dokładnie tydzień temu plotkowano o tym, że para szykuje się do ślubu. Wesele miałoby odbyć się na wiosnę, najlepiej w Wielkanoc, kiedy łatwiej o kilka wolnych dni. Co ciekawe, młodzi rodzice mieli prawdopodobnie myśleć o tym, by złożenie przysięgi małżeńskiej połączyć z chrzcinami dzidziusia. Aktorka pochodzi z wierzącej rodziny i jej bliscy na pewno ucieszyliby się z takiego rozwiązania.

Teraz, po informacji o zaręczynach, plany wydają się bardzo możliwe… Oldze i Czarkowi po raz kolejny życzymy wszystkiego najlepszego.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez BRYLANTOWE HISTORIE (@brylantowehistorie)

Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.