Schwarzkopf Professional BLONDME
Fot. Fotolia.pl
VIVA! Tylko u nas

3 kroki do idealnego blondu. Uwierz, że dzięki temu Twoje włosy będą perfekcyjne!

AS 11 czerwca 2017 06:00
Schwarzkopf Professional BLONDME
Fot. Fotolia.pl

Truskawkowy blond, wyrazista platyna albo modne ombre z ciepłym blondem. Nieważne który z tych wariantów wybierzesz – Twoje włosy powinny być w perfekcyjnym stanie. Blond to jednak kolor, o którego trzeba dbać w odpowiedni sposób. Na szczęście mamy dla Was idealne rozwiązanie – 3 kroki, dzięki którym Twój blond będzie idealny!

 

W drodze do perfekcyjnego koloru pomoże Ci marka Schwarzkopf Professional, która stworzyła linię profesjonalnych fryzjerskich produktów do koloryzacji i pielęgnacji blond włosów – BlondMe.

 

Co musisz zrobić? Sprawdź!

 

KROK 1. Ochrona

Schwarzkopf Professional BLONDME
Fot. Fotolia.pl

O blond włosy musisz zacząć dbać jeszcze przed koloryzacją.

 

Zapewnienie im ochrony przed zabiegiem koloryzacji czy rozjaśniania w salonie fryzjerskim pozwala ograniczyć uszkodzenia włosów. Właśnie po to powstał innowacyjny Ochraniacz Pre-Lift Kera. Aplikowany przed zabiegiem, tworzy na nich niewidzialną powłokę, która skutecznie chroni włosy w czasie całego zabiegu.

 

KROK 2. Blond z głową

Schwarzkopf Professional BLONDME
Fot. Fotolia.pl

Koloryzacja czy rozjaśnianie to skomplikowany proces, podczas którego bardzo łatwo uszkodzić sobie włosy i uzyskać mało pochlebny kolor. Dlatego jeśli marzysz o idealnym odcieniu blond, wybierz się do salonu fryzjerskiego, który pracuje na produktach BlondMe od Schwarzkopf Professional. W portfolio marki znajdują się  produkty do rozjaśniania, koloryzacji i tonowania więc fryzjer na pewno będzie mógł spełnić Twoje najbardziej wymagające oczekiwania.

 

W portfolio profesjonalnych produktów do koloryzacji BlondMe znajduje się Rozjaśniacz Premium Lift 9+, czyli pierwszy dziewięciostopniowy system rozjaśniający, który pomoże Twojemu fryzjerowi stworzyć na Twoich włosach oszałamiający blond. Ma także bardzo ważną i praktyczną cechę: ma żelową, transparentną konsystencję, dzięki której stylista ma nieustanną kontrolę nad procesem koloryzacji czy rozjaśniania.

 

Działanie produktów do koloryzacji BlondMe opiera się na Technologii Keralaminacji, która przygotowuje trzon włosa do rozjaśniania i koloryzacji dzięki wykorzystaniu innowacyjnego systemu chroniącego włosy. W ten sposób minimalizuje uszkodzenia włosa, jednocześnie uzupełniając ubytki keratyny.

 

Schwarzkopf Professional BLONDME
Fot. Materiały prasowe

Szerokie portfolio profesjonalnych produktów do koloryzacji BlondMe od Schwarzkopf Professional pozwala uwolnić kreatywność fryzjerów i uzyskać lepszy rezultat koloryzacji blond. Przekonaj się o tym sama!

 

Wybierz się na koloryzację z BlondMe!

 

KROK 3. Pielęgnacja

Schwarzkopf Professional BLONDME
Fot. Fotolia.pl

Po koloryzacji lub rozjaśnieniu włosów konieczna jest także późniejsza pielęgnacja. Dlatego w portfolio produktów do pielęgnacji BlondMe znajdują się produkty opierające się na Technologii Wzmacniającej Wiązania, która równoważy poziom pH i stabilizuje wewnętrzną strukturę delikatnych włosów blond poprzez tworzenie nowych i wzmacnianie już istniejących wiązań.

 

Jej formuła opiera się na cytrynianie magnezu, cząsteczkach niosących ze sobą podwójny ładunek. Wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe, cytrynian magnezu tworzy nowe wiązania, jednocześnie wzmacniając pojedyncze włókna włosów od wewnątrz. Dodatkowo posiada zdolność przywracania włosom optymalnego poziomu pH - 4.5 dla wzmocnienia i uszczelnienia wewnętrznej struktury włosów.

W formule wykorzystano również wysoce skuteczne pielęgnacyjne składniki takie jak hydrolizowana keratyna, która wnika do wnętrza włosa, naprawia wewnętrzną strukturę komórkową, wzmacnia, regeneruje i przywraca im elastyczność czy olejek marula, który wygładza włosy poprzez uzupełnienie lipidów na ich powierzchni dla zapewnienia zdrowo wyglądających i błyszczących włosów blond.

 

Schwarzkopf Professional BLONDME
Fot. Materiały prasowe

Wśród kosmetyków BlondMe znajdziesz produkty do pielęgnacji wszystkich odcieni blond, zimnych odcieni blond oraz ciepłych odcieni blond, dzięki czemu na dłużej będziesz mogła cieszyć się wymarzonym odcieniem blond!

 

Partnerem publikacji jest Schwarzkopf Professional

TAGI #włosy

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.