Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal
O NIM SIĘ MÓWI

„Mój organizm zwyczajnie odmówił posłuszeństwa”. Paweł Małaszyński trafił do szpitala

„Wrócę do Was najszybciej jak to będzie możliwe!”

Ksenia Krasko 20 grudnia 2019 12:55
Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Niepokojące wieści o zdrowiu Pawła Małaszyńskiego zmartwiły jego fanów. Aktor zasłabł na scenie we wtorek, podczas przedstawienia Berek, czyli upiór w moherze, wystawianego przez Teatr Kwadrat.

Paweł Małaszyński zasłabł na scenie

O problemach zdrowotnych Pawła Małaszyńskiego poinformował Super Express. Chociaż do teraz nie ujawniono szczegółów, stan aktora musiał być poważny, ponieważ natychmiast po zasłabnięciu wezwano karetkę i przewieziono go do szpitala.

Kilka godzin później Paweł Małaszyński opublikował post, który uspokoił jego fanów i widzów, którzy byli świadkami zajścia na scenie Teatru Kwadrat.

„Przepraszam wszystkich widzów Teatru Kwadrat. Ostatnie dni stały pod znakiem intensywnych prób i spektakli. Mój organizm pod wpływem infekcji i zmęczenia zwyczajnie odmówił posłuszeństwa. Wrócę do Was najszybciej jak to będzie możliwe!”, napisał na swoim Instagramie.

Aktor już po raz trzeci zasłabł, będąc w pracy. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.