Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal
O NIM SIĘ MÓWI

„Mój organizm zwyczajnie odmówił posłuszeństwa”. Paweł Małaszyński trafił do szpitala

„Wrócę do Was najszybciej jak to będzie możliwe!”

Ksenia Krasko 20 grudnia 2019 12:55
Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Niepokojące wieści o zdrowiu Pawła Małaszyńskiego zmartwiły jego fanów. Aktor zasłabł na scenie we wtorek, podczas przedstawienia Berek, czyli upiór w moherze, wystawianego przez Teatr Kwadrat.

Paweł Małaszyński zasłabł na scenie

O problemach zdrowotnych Pawła Małaszyńskiego poinformował Super Express. Chociaż do teraz nie ujawniono szczegółów, stan aktora musiał być poważny, ponieważ natychmiast po zasłabnięciu wezwano karetkę i przewieziono go do szpitala.

Kilka godzin później Paweł Małaszyński opublikował post, który uspokoił jego fanów i widzów, którzy byli świadkami zajścia na scenie Teatru Kwadrat.

„Przepraszam wszystkich widzów Teatru Kwadrat. Ostatnie dni stały pod znakiem intensywnych prób i spektakli. Mój organizm pod wpływem infekcji i zmęczenia zwyczajnie odmówił posłuszeństwa. Wrócę do Was najszybciej jak to będzie możliwe!”, napisał na swoim Instagramie.

Aktor już po raz trzeci zasłabł, będąc w pracy. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.