Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Paweł Małaszyński ma poważne problemy zdrowotne! Co mu dolega?

„Jestem wdzięczny za waszą troskę, cierpliwość i wyrozumiałość”

Olga Figaszewska 15 lutego 2019 12:55
Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017Paweł Małaszyński, Viva! 6/2017
Fot. Marta Wojtal

Oprócz aktorstwa Paweł Małaszyński poświęca się również muzyce! Od kilkunastu lat wraz ze swoim zespołem, Cochise podbija polską scenę muzyczną. Niestety okazało się, że przez ostatnie problemy zdrowotne gwiazdor musiał odwołać część koncertów i występów teatralnych. Sytuacja jest bardzo poważna. Co mu dolega i jaki jest stan jego zdrowia?

Problemy zdrowotne Pawła Małaszyńskiego

Grupa Cochise prężnie działa na polskim rynku muzycznym od 2004 roku. Wydają kolejne albumy i odwiedzają największe festiwale. Niedawno rozpoczęli najnowszą trasę koncertową, promującą najnowszy krążek. Występy muszą jednak poczekać... Ze względu na stan zdrowia wokalisty, zespół odwołał najbliższy koncert.

W poniedziałek na stronie zespołu pojawiło się oficjalne oświadczenie. Okazało się, że Paweł Małaszyński ma poważne problemy z kręgosłupem. Czeka go rehabilitacja. „Niestety, ze względu na uraz kręgosłupa, jakiego doznał Paweł przed wczorajszym koncertem w Mikołowie, zmuszeni jesteśmy odwołać również nasz najbliższy koncert przed Luxtorpedą w Białymstoku. Sytuacja jest na tyle poważna, że w ciągu kilku najbliższych dni Paweł ma zakaz wychodzenia na jakąkolwiek scenę, a potem czeka go długotrwała rehabilitacja. W imieniu naszego kolegi dziękujemy za słowa wsparcia i mimo wszystko zapraszamy 16 lutego do Gwintu, gdzie zagra dla Was LUXTORPEDA!!!”, czytamy.

Paweł Małaszyński odniósł się również do sytuacji za pośrednictwem swojego Instagrama. Podziękował fanom za wsparcie i ciepłe słowa. Zapewnił, że znajduje się pod dobrą opieką i potrzebuje czasu.

„Bracia i siostry. Dziękuję za wszystkie wiadomości, które kierujecie z pytaniami o moje zdrowie. Jest ich tak wiele... 🙏🏻 Jestem pod bardzo dobrą opieką, wszystko zmierza ku lepszemu. Potrzebuję tylko czasu by wrócić do formy, dlatego musiałem odwołać wszystkie zajętości teatralne i koncertowe w najbliższym czasie. Jestem wdzięczny za waszą troskę, cierpliwość i wyrozumiałość.
I’m still alive and... I’ll be back ✊P.M.”, napisał artysta.

My również mamy nadzieję, że Paweł Małaszyński szybko wróci do pełni sił! Życzmy zdrowia! 

Paweł Małaszyński, VIVA! marzec 2017
Fot. Marta Wojtal

Paweł Małaszyński, VIVA! marzec 2017
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.