Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Paweł Królikowski nadal przebywa w szpitalu. Żona komentuje jego stan zdrowia 

Kiedy juror Twoja Twarz Brzmi Znajomo wróci do domu?

Olga Figaszewska 7 stycznia 2020 09:51
Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Paweł Królikowski na kilka dni przed Bożym Narodzeniem trafił do szpitala. Aktor ma poważne problemy zdrowotne. Jego stan komentuje w rozmowie z mediami Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Czy Paweł Królikowski wkrótce wróci do domu?

Stan zdrowia Pawła Królikowskiego

Jak czuje się aktor? „Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem”, zdradziła w rozmowie z Faktem Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Ostatnie tygodnie juror Twoja Twarz Brzmi Znajomo spędził na oddziałem neurochirurgii. Fani Pawła Królikowskiego martwią się o jego zdrowie i zastanawiają się, czy aktor pojawi się w najnowszej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Flesz podaje, że produkcja nie zamierza zastępować jurora inną osobą. Na razie Paweł Królikowski nadal przebywa pod obserwacją i nie wiadomo, kiedy wróci do domu.

Przypomnijmy, że do szpitala trafił przed świętami, kiedy jego stan zdrowia nagle się pogorszył. Paweł Królikowski kilka lat temu miał poważną operację. Aktor trafił wówczas do szpitala z przerażającym bólem głowy. Okazało się, że miał tętniaka mózgu. W październiku w rozmowie z mediami tak mówił o swojej chorobie:

„Ludzie, których dotyka choroba onkologiczna, oni jedyni wiedzą, jak to jest i co ja teraz czuję. To nigdy się nie kończy, zawsze będziemy zagrożeni, dotknięci najcięższą chorobą. To są bardzo poważne sprawy. Nie chcę o tym więcej mówić. Życzę wszystkim tym, których dotyka taka choroba, żeby przyszedł taki moment, żeby przeżyli tę chorobę i zyskali znowu zdrowie”.
Życzymy szybkiego powrotu do pełni sił.  

Paweł Królikowski z żoną, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Paweł Królikowski w sesji VIVY!

Paweł i Antek Królikowscy, VIVA! 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Paweł Królikowski z synem, Antonim. 

Paweł i Antek Królikowscy, VIVA! 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.