Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

„To fantastyczny facet. Musi wyzdrowieć”. Przyjaciele wspierają Pawła Królikowskiego

Aktor wciąż przebywa w szpitalu

Redakcja VIVA! 28 grudnia 2019 20:25
Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Paweł Królikowski już kilka miesięcy temu trafił do szpitala w związku z poważnymi problemami zdrowotnymi. Z tego powodu musiał zrezygnować z obowiązków zawodowych, dlatego zabrakło go na finale 11. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Przed świętami ponownie trafił do placówki w Warszawie, na oddział neurochirurgii.

Paweł Królikowski w szpitalu

Informację o złym stanie zdrowia aktora potwierdził Antoni Królikowski. „Tak to prawda, ojciec ma problemy ze zdrowiem i w związku z tym musimy sobie radzić. Zdarza się tak, że człowiek trafia do szpitala i tak też się stało. Taka jest prawda, ale wolałbym więcej nie komentować, proszę o pozytywne myślenie o zdrowiu taty”, powiedział w rozmowie z Faktem.

Paweł Królikowski zmaga się z problemami zdrowotnymi od 2015 roku. Żona aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska namówiła go na badania, które wykazały tętniaka mózgu. Przeszedł natychmiastową operację, jednak kłopoty zdrowotne powróciły w tym roku. Aktor zdecydował się na oświadczenie.

„Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać”, wyznał na początku nowej edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Ilona Ostrowska o Pawle Królikowskim

Przykra wiadomość o hospitalizacji aktora tuż przed świętami zmartwiła nie tylko licznych fanów Pawła Królikowskiego, ale i jego kolegów i koleżanki z planu serialu Ranczo.

„Wszyscy bardzo się przejęliśmy. Trzymam za Pawła mocno kciuki i wierzę, że szybko wróci do zdrowia i do domu”, powiedział w rozmowie z Faktem Bogdan Kalus, filmowy Tadeusz Hadziuk. „Paweł to fantastyczny i ciepły facet bez zadęcia. Musi wyzdrowieć”, dodał.

Także Ilona Ostrowska postanowiła wesprzeć aktora. Serialowa Lucy opublikowała wyjątkowe zdjęcie na swoim Instagramie. „Z moim Przyjacielem Królikiem. Zdrówka Kochany. Wracaj, się nie wygłupiaj, musimy jeszcze dużo namieszać. Czekam na Ciebie w boksach. Twoja Lucynda”, podpisała fotografię.

Pawłowi Królikowskiemu życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia! 

Paweł i Antek Królikowscy, VIVA! 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.