Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Paweł Królikowski przeszedł kolejną operację. Niestety pojawiły się poważne komplikacje...

Co wiemy o jego stanie zdrowia?

Gabriela Czernecka 27 stycznia 2020 10:42
Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Paweł Królikowski od kilku tygodni przebywa w szpitalu. Aktor trafił tam tuż przed świętami Bożego Narodzenia, co potwierdziła w rozmowie z mediami jego rodzina. Ostatnio żona aktora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, zapewniała, że stan jurora Twoja Twarz Brzmi Znajomo poprawił się, jednak „wkradła się jakaś infekcja” i dlatego hospitalizacja przedłuży się. Jak obecnie czuje się 58-latek? Paweł Królikowski przeszedł kolejną operację, niestety wystąpiły komplikacje...

Paweł Królikowski stan zdrowia

„Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem”, zdradziła jakiś czas temu w rozmowie z Faktem Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Ostatnie tygodnie juror Twoja Twarz Brzmi Znajomo spędził na oddziale neurochirurgii. Przypomnijmy, że kłopoty ze zdrowiem Paweł Królikowski zaczął mieć cztery lata temu. Z nieustępującym bólem głowy trafił do szpitala - okazało się, że ma tętniaka mózgu. Potrzebna była natychmiastowa operacja. Aktor po zabiegu chodził na rehabilitacje, chwilę później wrócił do pracy.

Niestety w zeszłym roku znów musiał poddać się operacji. Szybko odzyskał siły, ale kilka tygodni temu, przed świętami Bożego Narodzenia, ponownie trafił na oddział neurochirurgii, gdzie przeszedł kolejny zabieg. Po operacji Królikowski został na dłużej zatrzymany w szpitalu. Jak podaje Na Żywo, po zoperowaniu guza zrobił się krwiak, który trzeba było szybko usunąć.

Jak dowiedział się teraz Super Express, Królikowski przeszedł kolejną operację: „Kilka dni temu przeszedł operację. Po operacji niespodziewanie pojawiły się powikłania. Wdała się infekcja”, mówi informator gazety.  Aktorowi pozostaje nam więc życzyć dużo zdrowia i siły!  

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Paweł Królikowski, Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.