Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Paweł Królikowski nie pojawi się w nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wiemy, kto go zastąpi!

Redakcja VIVA! 17 stycznia 2020 12:51
Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Ruszyły nagrania do kolejnej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wszyscy zastanawiali się, czy na fotelu jurora zasiądzie Paweł Królikowski. Aktor pod koniec ubiegłego roku trafił do szpitala. Dochodzi juz do siebie, ale wiadomo, że nie pojawi się w 13. edycji show. Kto go zastąpi?

Co z Pawłem Królikowskim?

Kilka lat temu aktor poważnie zachorował. Przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. Od tamtej pory jest pod stałą opieką medyczną. Niestety w grudniu 2019 roku trafił do szpitala ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Paweł Królikowski przebywa na oddziale neurochirurgii.

Niedawno w rozmowie z Faktem, żona aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska: „Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem”.

Kto zastąpi Pawła Królikowskiego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

W marcu na antenie Telewizji Polsat będziemy mogli podziwiać pierwsze odcinki programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak udało się dowiedzieć dziennikowi Fakt, produkcja zdecydowała, że miejsce aktora zajmie zwycięzca 12. edycji show, Adam Strycharczuk.

Kim jest Adam Strycharczuk?

Adam Strycharczuk ma 30 lat. Swoją przyszłość związał z artystyczną drogą. Zanim jednak zaczął zarabiać na muzyce, próbował swoich sił w aktorstwie. Małe role, często jako statysta, miał okazję dodać sobie do CV dzięki udziale w Prawie Agaty czy serialu Nie rób scen. Wszystko zmieniło się kilka lat temu, gdy Adam Strycharczuk poznał podczas jednej z domówek Jana Frączka. Koledzy założyli youtubowy kanał Na Pełnej, na którym zamieszczają udane parodie polskich i zagranicznych artystów. Muzyczne żarty mężczyzn obserwuje już 250 tysięcy internatów, ale liczbę odsłon wideo można liczyć w milionach. Kolejne projekty, którymi zajmuje się muzyk to grupa Galaxi, w której wykonuje piosenki disco w stylu lat 90-tych, a także program Na pełnej. 29-latek prowadzi go w 4FUN.TV.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ziemniaki! Kartofle! Kasety! #bazar #market #różyc #praga #vintage #warsaw

Post udostępniony przez Adam Strycharczuk (@adam_strycharczuk)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.