Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Był na krawędzi życia i śmierci. Paweł Królikowski wyznał prawdę o ciężkiej chorobie

„Uratowała mi życie moja żona”

Ksenia Krasko 9 września 2019 12:26
Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Paweł Królikowski, lubiany juror programu Twoja twarz brzmi znajomo, zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Widzowie show zastanawiali się, dlaczego aktor nie pojawił się na nagraniu ostatniego odcinka w maju – okazało się, że miało to związek z jego samopoczuciem. Na szczęście, Paweł Królikowski powrócił w najnowszej edycji TTBZ.

Paweł Królikowski przeszedł poważną operację

Juror postanowił zgłosić się do szpitala w 2015 roku, ulegając namowom ukochanej żony, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Aktorkę zaniepokoiły bóle i zawroty głowy, na które narzekał mąż. Aktor miał również nudności, a także kłopoty z widzeniem. Była to słuszna decyzja, ponieważ Paweł Królikowski przeszedł wtedy operację wycięcia tętniaka mózgu. Prawdopodobnie choroba wciąż daje o sobie znać.

„Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie. Uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek (kierownik Kliniki Neurochirurgii Szpitala Bródnowskiego – przyp. red.). I okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać”, wyznał wzruszony aktor w pierwszym odcinku nowego sezonu programu Twoja twarz brzmi znajomo.

Życzymy dużo zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzatakrólikowska (@malgorzata_ok)

Paweł i Antek Królikowscy, VIVA! 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.